//-->

SuperStar 5. díl online ke shlédnutí

Online ke shlédnutí 5. díl Česko Slovenské SuperStar. Přehrát nejnovější páté pokračování populární pěvecké soutěže SuperStar. Tento díl se vysílal na televizi nova v neděli 7. března 2013. Určitě se na něj podívejte a napjetím nevydáte ani hlásku. V dnešním divadelním kola nás čeká velmi tvrdá selekce a souboj na ostří nože v pěveckých duelech. […]

Přímo zde vám přinášíme online ke shlédnutí 5. díl ČeskoSlovenské SuperStar. Unikátní show a pěvecká soutěž se postupně přehoupává do své zajímavější fáze. Máme tu divadelní kola, ve kterých se hodnotí už nejenom zpěv, ale celkově i vystupování a předpoklady pro to, aby se daný zpěvák či zpěvačka mohl stát hvězdou.

Dnešní už pátý díl jsou na řadě hlavně pěvecké duely, ve kterých si to rozdá 30 zůstavších soutěžících. Co je duel asi není potřeba vysvětlovat. Zkrátka vždy na divadelní prkna nastoupí dva zpěváci, kteří zpívají postupně jednu písničku a jejich úkolem je prostě přezpívat svého konkurenta. Být lepší než on. Lépe zpívat i mít lepší pohyb a kontakt s publikem.

Tvrdé pěvecké duely jsou zároveň jednou z posledních části, kde dostatane příležitost se naplno ukázat porota ve složení Paľo Habera, Ondřej Soukup a Ewa Farna. Právě ti budou vybírat z 30 zpěváků těch 15 nejlepších, na která už čekají živá vystoupení před napěchovanými halami, ve kterých už budou rozhodovat samotní diváci. A věřte, že porotci jsou si této své pikantní situace moc dobře vědomi a poslední rozhodování si proto opravdu vychutnají.

To všechno na vás čeká v novém 5. dílu Česko Slovenské SuperStar, kterou jsme tu pro vás připravili online ke shlédnutí. Tak si jí do sytosti užijte. Určitě nebudete litovat ;-)