//-->

Přehrát Cesty domů – Podzimní návrat online ke shlédnutí

Oblíbený seriál TV Prima se po dlouhé odmlce vrací na televizní obrazovky a to už dnes 30. ledna 2013 (úterý). Než se však rozeběhne regulérní děj seriálu, tak tu máme speciální díl pojmenovaný „Podzimní návraty“. V podstatě nepůjde o nic jiného, než že si po těch 3 měsících zrekapitulujeme děj a připomeneme si, co se […]

Na Prima Family se vrací oblíbený rodinný seriál Cesty domů. My vám zde přinášíme zdarma online ke shlédnutí nový díl, ve kterém si zrekapitulujete děj seriálu až doposud. A už od pondělí 4. února na vás budou čekat zcela nové díly. Epizoda s pořadovým číslem už je nachystána a čeká jenom na vás! Zpět ale k dnešní epizodě, která bude opravdu hodně speciální. Celou rekapitulací nás totiž budou provázet hlavy znepřátelených rodů a to Rudolf Bernát a Petr Kosík. Všechno si tak připomeneme z jejich úhlů pohledu, které jsou samozřejmě plné nenávisti a nevraživosti. A vzpomínání to bude opravdu stylové nad skleničkou whisky a u karet v příjemné atmosféře.

Znovu si tak připomeneme to opravdu nejdůležitější. Jak se Hamzík vrátil na svobodu t z vězení plný nenávisti vedený pocitem, že se musí pomstít. Podíváme se na jeho vztah s Evou Janákovou a Helenou Šeborovou ale i vraždu Filipa Janáka. Tento hrůzný zamotaný trojúhelník dokázal tolika lidem změnit život, že se tomu ani nechce věřit.

Další výraznou dějovou linkou, kterou je dobré si připomenout, je vztah Ríši a Kači, kterým zamíchala krásná Anička Juklová. Přesto se ale na konci loňské řady vzali a měli opravdu hodně velkolepou svatbu. I tu samozřejmě dostaneme možnost si prožít znovu.

A to není zdaleka všechno, ačkoliv byl konec loňské řady dobrý, tak to neznamená, že všechno končí, naopak se objeví nový lidé a s nimi i nové problémy.