//-->

Chůva v akci online ke shlédnutí

Přehrát komedii Chůva v akci s Jackie Chanem. Přímo zde si můžete pohodlně a online pustit novou americkou akční komedii z roku 2010. Hlavní hvězdou je král akčních snímku Jackie Chan. Zahraje si role vysloužilého tajného agenta, který dostane zdánlivě jednoduchý úkol. Jeho kamarádka ho požádá, zda by jí nepohlídal na čas její tři nezbedné […]

Přímo zde jsme pro vás připravili zdarma ke shlédnutí povedenou komedii Chůva v akci v hlavní roli s Jackie Chanem. Snímek si můžete pustit pohodlně a online naprosto zdarma. Kromě Chana si ve filmu zahrají ještě například: Amber Valletta, Madeline Carroll, Magnus Scheving, Billy Ray Cyrus, Will Shadley nebo Alina Foley.

Hlavním hrdinou příběhu je Bob Ho. Je to vysloužilý agent tajné služby, který si užívá vytoužený klid. Jedinou starostí je jeho tajná láska k sousedce Gillian. Gillian má ale zcela jiné starosti, protože se musí starat o bandu třech svých dětí, které jí dávají pořádně zabrat. Jsou to puberťačka Farren, mladší Iana a čtyřletá Noru. Právě děti jsou hlavní překážkou která brání tomu, aby si spolu Bob a Gullian něco mohli začít.

Jenže jak se říká tak láska hory přenáší. Bob se tak rozhodně pověsit svou nebezpečnou práci agenta CIA na hřebík. Jeho poslední akcí je dopadení ruského teroristy Poldarka, které dopadne úspěšně. Jako poděkování dostane Bob od šéfa CIA do výslužby jako poděkování pracovní hodinky, vybavené spoustou opravdu speciálních agentovských funkcí.

Tím to však celé nekončí, protože Poldarkovi se podaří při převozu do věznice zdrhnout. Agenta Colton proto Boba žádá, aby se opět vrátil do služby a pomohl jim s jeho dopadením.
Téměř současně se ale na Boba obrátí i Gillian s tím, že nutně musí odjet a nemá nikoho, kdo by se postaral o děti.

Bob neváhá a rozhodne se pomoci oběma. Bohužel to ještě netuší, že toto rozhodnutí může mít opravdu zajímavé a nečekané vedlejší následky. Bobovi brzy dojde jeho tragická chyba a ačkoliv lehce likviduje jednoho teroristu za druhým, které mají v patách, tak uhlídat děti a získat si jejich srdce se mu pořád nějak moc nedaří.

Snímek měl premiéru na televizních obrazovkách dne 30. ledna 2013. První jej odvysílala televize Nova a to v hlavním vysílacím čase od 20:20.