//-->

Cesty domů 170. díl online ke shlédnutí

Přehrát nový 170. díl seriálu Cesty domů. Úspěšný rodinný seriál televize Prima se dočkal dalšího pokračování a při té příležitosti jsme si pro vás připravili tento 170. díl Cest domů zdarma ke shlédnutí. Dan se chystá pracovat společně s Valerií. A nějak se jim to vymkne z rukou a naváží až moc blízkou spolupráci. Rudolf […]

Online ke shlédnutí 170. díl seriálu Cesty domů. Přímo zde na této stránce si můžete naprosto pohodlně a zdarma přehrát aktuální epizodu Primáckého seriálu Cesty domů. Seriál si pustíte naprosto pohodlně jedním kliknutím v internetovém archivu Prima Play.

Příběh dnešních Cest domů nás opět zavede mezi Dana a Valerii. Ti se chystají společně spolupracovat. Dan se proto vydá do Valeriiny ordinace. Bohužel se náhodou ve stejnou dobu staví v Ordinaci taky Valeriin manžel, který nečeká na žádné vysvětlování a pořádně Dana zmlátí. Netuší, že možná neudělal úplně dobře. Valerie se totiž pak jde Danovi domů omluvit, což nemůže skončit jinak, než krásným milováním. Valerie má ale v hlavně pořád zmatek a tak z toho má poměrně špatné svědomí.

Velké problémy má i Rudolf. Jednak ohledně situace doma kolem Lídy. Kde se dokonce pohádá Petr s Pacinou ohledně trochu sporné Petrovi pomoci Lídě. A za druhé je Rudolf unavený ze své náročné práce. Doslova tak zažívá takové pomyslné vyhoření a moc se mu nechce zpátky pracovat. Rudolg proto jde za Kosíkem, se mu vyzpovídat. Ten už ale nevydrží ten tlak a prozradí mu, že to byl právě on, kdo zásoboval Lídu léky.

Alespoň někde se však daří a to je u Honzy a Vejnara. Ti totiž najdou důkazy a posléze jejich konfrontací dokáží usvědčit Pivce z vraždy jeho manželky. Bohužel se přizná jenom k tomu a k dalším hrůzným činům ne. Vejnar mu uvěří, že v tom nemá prsty, ale Honzův instinkt opět našeptává, že má. To a mnohem více shlédnete pohodlně a zdarma v nové Ordinaci v růžové zahradě.