//-->

Gympl s (r)učením omezeným 38. díl online ke shlédnutí

Přehrát online Gympl s ručením omezeným (38). Na této stránce je online stream s nejnovějším dílem seriálu Gympl, který byl odvysílaný dne 13. Března 2013. Určitě už jste celý netrpělivý na novou epizodu vašeho oblíbeného seriálu. Dnešní díl Gymplu se jmenuje „Hříšný tanec“. Ačkoliv má Ctirad finanční potíže, tak návykové látky vařit nechce. Ředitelku navštíví […]

Přímo zde na této stránce vám přinášíme nový díl seriálu Gympl s (r)učeném omezeným 38. díl. Po zimní pauze se příběh opět rozběhl v plných obrátkách a to je také důvod, proč jsme se rozhodli pro vás připravit aktuální (38) Gympl online ke shlédnutí.

Dnešní epizoda začíná poměrně dramaticky. Za ředitelkou Irenou Nerudovou totiž přišla policie. Nejde jí však vyslýchat, ale jenom jí oznámit, že mají po víc než čtvrt roce pátrání nové stopy v případu smrti jejího manžela. Ačkoliv je Nerudová hodně silná žena se silnými rameny, tak tento pohovor nevydrží a zhroutí se. Psychicky je to zkrátka pro ní až moc velká zátěž. Dokonce i nějaká ta slzička sem tam ukápne.

Špatná zpráva čeká na Evu, dozví se totiž, že její dovádění se zastupitelem Ježdíkem pro ní bude mít hodně nepříjemné důsledky. Lener se s ní totiž chce rozvést. Tím by Eva přišla o hodně manželských výhod, zejména těch finančních. To by pro ní znamenalo konec pohodlného života, což si samozřejmě nechce nechat líbit.

Ctirad by rád vyřešil své finanční problémy. Bohužel půjčka ani nabídka od Harleje, se kterým se seznámil na vystoupení v klubu mu moc nepomůže. Harley ho totiž nutí, aby začal vařit různé návykové látky, což se Ctiradovi vůbec nechce. Harley ale začne přitvrzovat tím, že pokud nezaplatí, tak bude muset ublížit někomu v jeho rodině.

Na gymplu se také odehraje, jedná poměrně velká bitka. Překvapivé na tom je, že to nebude mezi studenty, ale samotnými učiteli. Porve se Adam s Bachařem. A protože rvačku vyprovokoval Adam, tak se ostatní učitelé usnesou, že by se měl omluvit. Adamovi se do toho moc nechce, ale nakonec přeci jen jde a před celým kolektivem se Adam Bachařovi omluví.

To však není zdaleka všechno. Zajímá vás například, co se stane s nemocným Kulichem? Pokud ano tak rozhodně neváhejte a koukněte se u nás online na 38. díl seriálu Gymplu s (r)učeném omezeným.