//-->

Přehrát po internetu Gympl s (r)učením omezeným 48. díl (archiv)

Přehrajte si zdarma po internetu nový 48. díl seriálu Gympl s (r)učením omezeným. Přímo zde na této stránce jsme pro vás nachystali online archiv, ve kterém si můžete pustit nejnovější Gympl televize Nova. Tato epizoda se jmenuje „Pololetní odhalení” a měla premiéru 22. dubna 2013. Na našem gymnáziu se blíží konec pololetí, který nejenom pro […]

Na této stránce si můžete pohodlně a zdarma pustit nový díl Gymplu s (r)učením omezeným. Je to epizoda už s pořadovým číslem 48 a byla v premiéře odvysílána v pondělí 22. dubna 2013.
To co bude hýbat celou králováckou školou je konec pololetí. Budou se uzavírat známky, což pro uživatele znamená spoustu stresu. Dany Ježdík, chce připravit tátu na své nevalné výsledky. Jaké je však jeho překvapení, když ten pro něj má nečekanou motivaci. Za vyznamenání muž totiž slíbí auto. A to i Dany obrátí a hned slibuje, že vyznamená určitě mít bude. Jak to ale udělá, tak to rozhodně netuší.

V oktávě mají kromě pololetních vysvědčení ještě jednu velkou starost. Pilně se tu řeší, kam si podat přihlášku na vysoké školy. Většina lidí v tom má naštěstí jasno. Stejně tak Renata, která chce studovat zpěv a tak se připravuje na talentové zkoušky. Lukáš ale pro ni má jedno velké překvapení. V rodině se totiž znají s jedním profesionálním skladatelem a ten díky Lukášovi Renatě pomůže s přípravami.

Celá škola má ale ještě jeden závažný problém. Přišlo totiž udání od anonyma, že se mezi učiteli pohybují návykové látky. Toho se hned ujme Eva, která chce, aby se hned všichni dali testovat. Vždyť k tomu stačí jednoduchý test, který se prodává v lékárně. Samozřejmě Eva neví co se za tímto udáním skrývá, v nitru duše je ale přesvědčená, že se jí podaří nachytat právě Adama.

Zajímavý příběh se odehrává i u školníka Kulicha, který si už minule usmyslel, že pro Majku složí romantickou píseň. Shodou náhod se i on potká se známých Lukášovi rodiny skladatelem Střihavkou, který přijel za Renatou. Hned mu také přednese svojí píseň, ale Střihavka se jen pobaveně zasměje a řekne, aby to raději na živo nikdy zpívat nezkoušel. Kulich je ale pevně odhodlaný, nakonec ale zvolí stejně raději moderní formu videoklipu.

Zajímavá je i situace kolem možné budoucí francouzštinářky Marion. Ačkoliv jí objevil Pařízek, tak si očividně víc rozumí s Matulou, který ji dokonce pomáhá s psaním její knihy. Pařízek je z toho naštvaný a dokonce začne přemlouvat Dagmar, aby ve škole ještě vydržela. Ta to ale odmítá, protože už má vlastní plány.

Další příběhy seriálu Gympl s (r)učením omezeným (48) zkrátka budou stát za to! A vy se určitě moc dlouho nerozmýšlejte a tuto epizodu si pusťte. Určitě se budete hodně dobře bavit.