//-->

Helena 2. díl online ke shlédnutí

Helena 2. díl z 1. série – „Jsme v balíku” online ke shlédnutí. Neváhejte a přehrajte si pohodlně po internetu další prázdninovou reprízu českého sitcomu Helena. Dnes tu pro vás máme 2. díl z pátku 5. července 2013. Jinak také Helena (S01E02) který měl premiéru 29. března 2012. Jak už název napovídá tak Musilovi získají […]

Přehrajte si pohodlně a zdarma po internetu nový díl seriálu Helena. Jsou tu prázdniny a s nimi i reprízy těch nejlepších seriálů. Mezi nimi samozřejmě nemůže chybět i skvělý český sitcom Helana. Jinak také původní seriál televize Nova. Helena už má aktuálně hned 3. série celkem o 42. dílech. Celý seriál se jede od samotného začátku, tedy o prvního dílu první série. Dnes na vás už ale čeká druhý díl.

A o čem vlastně bude? Helena rozhodně vládne své rodině. Je rozenou generálkou, kterou musí všichni na slovo poslouchat. Helena se vzdala nadějné pracovní kariéry, aby vše obětovala pro svou rodinu. Rodina je pro ni naprosto vším.

Helena není jenom přísnou generálkou, ale také vtipným a humorným člověkem, který rodinné starosti a trable zvládá s přirozeným nadhledem.

Manžel Heleny se jmenuje Dan a momentálně je v balíku. Tahle situace je však v rodině Musilových spíše mimořádná a výjimečná. Dan totiž obdržel peníze za vykonanou práci, takže si může na chvíli vyhodit z kopýtka. Na peníze ovšem není sám, má rodinu, která si chce užít také.

Musilovi jsou tedy v situaci, kterou příliš neznají, jsou v balíku, ale co s obdrženými penězi udělají? Každý člen rodiny by si něco rád koupil. Helena by určitě chtěla něco pěkného a módního na sebe, Marka by potěšila nějaká bezvadná hračka. Jsou tady peníze, tak proč si neudělat radost. Jak však peníze spravedlivě rozdělit, aby nikdo v rodině nepřišel zkrátka? O tom bude první díl komediálního seriálu Helena, který přinese na televizní obrazovky situační humor a legraci.

No vypadá to na opravdu zajímavou a velkou porci zábavy co myslíte? Tak neváhejte a honem si přehrajte 2. díl seriálu Helena „Jsme v balíku” pohodlně a hlavně zdarma online po internetu.