//-->

Ordinace v růžové zahradě 558. díl online ke shlédnutí

Seriál Ordinace v růžové zahradě 558. díl už tady čeká jenom na vás ke shlédnutí. Pojďte si i vy s námi přehrát zbrusu novou epizodu tohoto populárního seriálu televize Nova. Dnešní díl měl svojí premiéru ve čtvrtek 12. Března 2015, ale vy si ho budete moci přehrát pohodlně kdykoliv.

Populární Ordinace si nedá ani trochu oddychu a stále nás musí zásobovat zajímavými příběhy ze života. Jedním z nich jistě bude právě i to dnešní pokračování. Pokud sledujete Ordinaci pravidelně tak už víte, že se tam opravdu dějí věci. Třeba situace kolem doktora Švarce, který se snaží zbavit své nechtěné manželky Heluš je opravdu velmi vtipná. Samozřejmě se tam toho odehrává daleko více a některé příběhy zase naopak moc vtipné nejsou, třeba okolo trápícího se doktora Hanáka.

Dnešní díl Ordinace v růžové zahradě II. (558) měl svojí televizní premiéru ve čtvrtek 12. 3. 2015 v hlavním vysílacím čase na televizi Nova. Epizoda se jmenuje: „Srážka s blbcem”. Pokud vás zajímá o čem bude příběh tohoto dílu, tak to vám rádi prozradíme na následujících řádcích níže.

Eliška je v pubertě a jako každá mladá holka se chce bavit a to nejlépe bez otravného dohledu dospělých. Ráda by vyrazila na party a to ještě v doprovodu svých starších spolužáků. To se Běla samozřejmě nelíbí. Má jí přeci na starosti a myslí si, že je ještě příliš mladá, aby běhala v noci jenom tak sama. Eliška tak preventivně dostane zaracha, ale jak se dá očekávat, tak si z něj noc moc nedělá a nakonec stejně uteče. Jsou věci, kterých se prostě asi nedá zabránit.

Ordinace v růžové zahradě 558. díl online pro vás ke shlédnutí.

Zdena je sice novou primářkou a obrovským způsobem vzrostla její autorita. Doktorkou ale zůstává stále stejnou a pravdou je, že rozhodně není tím nejlepším a nejzkušenějším lékařem na oddělení. Teď má řešit velice komplikovaného pacienta se kterých si není jistá. Žádá proto Davida o radu, jenže ten jí ji nedá. Chce ukázat svojí důležitost a odbornost. Toto jeho namyšlené trucování ale může stát lidi životy. Zdena ale nakonec přeci jenom pomoc najde. K nelibosti Davida jí pomůže Pavel Strnad, její bývalý přítel, který teď v Kamenici dělá ředitele rychlé záchranné služby.

Mezi Švarcem a Heluš to vře. Oba to střídavě zkouší metodami cukru a biče. Zatímco Heluš se snaží si Švarce co nejvíce připoutat, tak ten by se jí nejraději zbavil. Jenže to není vůbec jednoduché. Nově Bobo zvolil strategii zapůsobit na Heluš po dobrém. Opět potřebuje, aby uvěřila, že jí skutečně miluje. Jenže tím si na sebe upletl sám bič. Heluš jsou totiž úplně ukradené drobné dárky a květiny, to co chce je přímo jeho. Tedy aby se ukázal jako manžel i v posteli. Jenže v těchto oblastech Švarc nikdy nebyl zrovna borec.

Kamenická nemocnice má ty nejlepší lékaře široko daleko.

Jak to celé dopadne už se dozvíte ve zbrusu novém vydání Ordinace v růžové zahradě 558. díl. Můžeme vám slíbit, že to bude skutečně jízda. Napínavá a zábavná od začátku do konce. Epizoda nese název „Srážka s blbcem” a v televizi běžela 12. 3. 2015. A kdo bude o ní blbcem? To vám neprozradíme, ale můžeme vám slíbit, že jich vlastně bude hned několik. Každopádně nás díky tomu čeká skvělá zábava a možná se občas i zasmějeme. A tak to má přeci být. Více už k tomu nemáme co dodat, prostě pojďte do toho s námi a dobře se bavte.