//-->

Doktoři z Počátků 103. díl – online ke shlédnutí

Seriál Doktoři z Počátků 103. díl od televize Nova už tady na vás čeká. Hledáte místo, kde si budete moci jednoduše, pohodlně a zdarma pustit další pokračování vašeho oblíbeného televizního seriálu? Tak přímo zde jste správně, protože jsme tuto nejnovější epizodu pro vás přichystali přímo tady.

Patříte mezi věrné diváky seriálu Doktoři z Počátků? Pokud ano, tak byste rozhodně měli zpozornět. Přímo zde na této webové stránce jsme jenom pro vás přichystali aktuální a nejnovější pokračování v podobě stotřetího dílu. Ten měl svojí televizní premiéru na Nově v pondělí 9. 3. 2015. S tím si však nemusíte nijak zvlášť lámat hlavu. Díky nám a internetu si můžete tuto epizodu přehrát přes internet kdykoliv jenom budete chtít. Připravili jsme jí pro vás v maximální možné HD kvalitě, která vás opravdu okouzlí. Samozřejmě si seriál můžete pustit také na oficiálním webu novaplus.cz, ale u nás to budete mít mnohem výhodnější, protože jenom tady to pro vás máme bez reklam a na pořád. Málem bychom zapomněli dodat název této epizody, který zní: „Špatný den”.

Dnes společně uvidíme jak se Lída konečně rozhodla odejít od Milana. Nebylo to zrovna jednoduché rozhodnutí, ale ona už odmítá snášet jeho tyranii. Zkrátka už ho má dost a nechce ho ani vidět. Jenže to nakonec dopadne hodně špatně. Milan sice nevztáhne ruku na ní, ale okamžitě se dovtípí, že je to vinou Oty Kováře a tak se na něj znovu vrhne. Tentokrát ho opravdu surově ztluče do bezvědomí a Otu musí zachraňovat záchranáři. Je to chvíle opravdu vypjatých emocí, která zřejmě už na pořád změní životy všech zúčastněných.

Nejnovější Doktoři z Počátků 103. díl už tady na vás čekají!

David se rozhodne vrátit domů do Počátků. Přesvědčí ho k tomu až rozhovor s Martou. Jak se zdá, tak situace v naší vesničce je v mnoha ohledech vážnější, než se zdá. Čeká tady někdo ale na jeho pomoc?

Robin stále pobývá v azylu u Macků. Na ty mezitím čeká hned několik těžkých rozhodování. To jedna je ohledně nájmu Veselíčku a jak k němu mají přistoupit, mají ho zrušit a nebo snad dál prodloužit? I když se to nezdá, tak Robin jim v tomto ohledu může hodně pomoci. Mackovi se totiž v první řadě musí rozhodnout, zda budou dál podnikat či nebudou. K tomu, aby se mohli rozhodnout, ale nejdříve potřebují vyřešit onu konkurenční doložku. Robin pro ně má skvělou radu pomocí které by mohli vyzrát na Gamuše. Ví totiž jeho slabinu. Gamuš chodí na pravidelné lekce k domině.

Marta vaří novou dávku broučků. Milena je z toho nadšená a považuje je za stravu budoucnosti. Dokonce se s nimi doslova přecpe. Bohužel to na ní má trochu nečekané následky. Pozdě v noci se probudí a má divné halucinace. Jak se říká, tak s ničím by se to nemělo přehánět a přeci jenom Milena nebyla na tak vitamínově a proteinově bohatou stravu celý život zvyklá. Brouci ale mohou produkovat i zcela jiné látky.

Jaké zlé plány asi Ruda spřádá?

Vanda si chce nechat Karličku za každou cenu. Jenže k tomu potřebuje sehnat rovný milion. Protože se nechce uchýlit k žádným nepravostem, tak jedinou možností je vzít si úvěr a zaručit se za něj hospodou. K tomuto rozhodnutí má pochopitelně vážné výhrady Ruda, který hospodu nikomu do zástavy dávat nechce. Proto se Ruda vydá do města a kontaktuje Nadju. Do očí jí klidně řekne, že se může dítě vzít a zmizet s ním co možná nejdál.

To je ve zkratce obsah seriálu Doktoři z Počátků 103. díl, který vám přinášíme online ke shlédnutí. S námi si můžete tuto epizodu pustit opravdu pohodlně a zdarma přes internet. Video pro vás máme připravené ve výborné kvalitě a navíc si ho můžete pustit kdy se vám jenom zamane. Víc už k tomu opravdu není co dodat. Moc dlouho se tedy nerozmýšlejte a pojďte do toho s námi. Dnešní premiérová epizoda z pondělí 9. Března 2015 rozhodně stojí za to a my věříme, že s ní prožijete spoustu zábavy.