//-->

Přehrát online 40. díl Gympl s (r)učením omezeným

Online ke shlédnutí 40. díl Gymplu s ručeném omezeným. Přímo zde na této stránce si můžete pohodlně a zdarma přehrát aktuální epizodu oblíbeného českého seriálu Gympl s (r)učením omezeným. Určitě se budete dobře bavit, tento díl ale kromě vtipných momentů přináší i pokračování dramat. Ctirad je opět v rejži. Matula ohluchl a paní Chmelíková je […]

Na této stránce vám nabízíme pohodlně a zdarma online ke shlédnutí nový díl Gymplu s (r)učením omezeným. Určitě nebudete litovat si tendle díl přehrát online, protože přináší spoustu dramat.
Matula má problémy se sluchem. Jak se zdá, tak ho o něj dočasně připravil zánět. To je problém hlavně vzhledem k tomu, že má řídit sbor na pěvecké soutěži škol. Holt si asi vyzkouší jak to měl těžké třeba takový smetana.

Pařízek mu dá radu, aby se pokoušel odezírat ze rtů a na všechno kýval. Tak by se ani nemuselo na nic přijít. To samozřejmě není tak jednoduché, protože to Matula neumí, a tak bez své vědomí kývne ředitelce Nerudové na to, že bude dělat zástupce ředitele.

Eva se dozví o tom, že Matula skutečně neslyší a hned to běží nahlásit ředitelce. Ta nad tím však jen mávne rukou a bere to jen jako její další intriky.

Paní Chmelíková se zabydlela u Adama. S Denisou si ale moc nesedli a proto se snaží tudle bábu vypudit, což se jí nakonec podaří. Adam se ale z telefonátu se známými dozví, že paní vlastně nemá kde bydlet, protože jí její vlastní rodina připravila o byt. A jelikož je Adam dobrák, tak jí nakonec dočasně přístřeší přeci jen nabídne. Denisu prosí s tím, že ona mu také kdysi velmi pomohla.
Ctirad je donucen jít za Harlejem, protože kvůli své holčičce je ochoten riskovat vše. A teď navíc potřebuje hodně a rychle peníze na její co nejlepší léčbu a nové zařízený bytu. Ředitelka upozorní Ctirada, že se jí nelíbí jeho aktivity. Ani to však nemůže Ctirada a ni náhodou zastavit.

To a mnohem více v novém jubilejním 40. díle Gymplu s (r)učeném omezeným, který vám zde přinášíme pohodlně a zdarma ke shlédnutí.