//-->

Četnické humoresky 1. díl online ke shlédnutí

Přehrajte si pohodlně a zdarma online 1. díl oblíbeného českého seriálu Četnické Humoresky. Dnes tu pro vás máme originální a jedinečný seriál, který nemá v naší zemi moc obdoby. Jsou to Četnické humoresky natáčené už od roku 1997. Dnes tu pro vás máme online ke shlédnutí jejich 1. díl, který se jmenuje „Slepice versus Slepička”.

Na této stránce jsme si pro vás nachystali online ke shlédnutí český detektivní seriál Četnické humoresky. Konkrétně jeho 1. díl, který se jmenuje „Slepice versus Slepička”. Seriál je skutečně unikátní a to na naše poměry svou velkolepostí. Většina dílů má stopáž 90 minutového filmu a natáčelo se od roku 1997 do roku 2007. V roce 2005 získal seriál diváckou cenu TýTý.

A o čem vlastně humoresky jsou? Společně s nimi se podíváme do vznešené doby 30. let, které ale také nebyla ušetřena zločinu. Hlavními hrdiny se stanou příslušníci brněnské četnické pátrací stanice a to včetně čtyřnohých policistů Arga a Kikiny.

První díl začne pozvolna a hezky nám představí všechny hlavní hrdiny našeho seriálu. První případ bude na první pohled banální, přesto i u takových je nutné chytit pachetele. Tentokrát bude pátračka v čele s štábním strážmistrem Karlem Arazímem pátrat po zloději slepic. Celou situaci totiž chce zneužít poslanec Slepička, který je rozhodnut si na naše četníky stěžovat přímo ve sněmovně a interpelovat u ministra vnitra.

To by ale nebyli naši strážníci, aby případ nakonec přeci jenom neobjasnili. Jak to ale celé vlastně dopadne už se dozvíte naprosto jednoduše. Stačí si kliknout na náš video přehrávač a přehrát si 1. díl Četnických humoresek online.