//-->

Trumfy Miroslava Donutila online ke shlédnutí

Přímo zde na této stránce si můžete přehrát další díl nové a hodně dobře talk show se skvělým bavičem Miroslavem Donutilem. Konečně se i Donutil dočkal své talkshow. Zábavný pořad od roku 2011 uvádí Česká televize. V dnešním dílu vysílaném v úterý 25. června se setkáme s populárními hosty a to nejslavnějšího žokeje Josefa Váňů […]

Online ke shlédnutí pořad Trumfy Miroslava Donutila. Přímo zde si můžete přehrát poslední odvysílaný díl této hodně zábavné talkshow, který se jen tak mimochodem odehrát v úterý 25. června 2013. Stejně tak ale jakýkoliv jiný ještě starší díl.

A co vás vlastně dnes čeká? Populární bavič Miroslav Donutil se opět ocitne v opravdu skvělé společnosti. Pozvání do pořadu přijal asi nejslavnější český žokej Josef Váňa a ten nejzlatější slavíka Karel Gott.

Co mají ale tito dva zázrační pánové společného? Co je stojí za úspěchem Karla Gotta Josefa Váňi? Proč se sešli spolu v tomto pořadu? A proč zavítali právě do zámku v Chyši?

Odpovědi nejenom na tyto hodně záludné otázky se už dozvíte v pořadu Mirka Donutila, který si tuto vzácnou společnost opravdu užil.

Dobrou zprávou je, že Karel Gott dorazil nejenom jako host, ale dokonce sám i zazpívá. To by bylo přeci škoda si zvát jiné zpěváky, když božský Karel bude určitě velmi rád, že zase pořádně protáhne své hlasivky.

Zábavný pořad Trumfy Miroslava Donutila už tu na vás čeká pohodlně a hlavně naprosto zdarma online ke shlédnutí!