//-->

Vyprávěj 22. díl – online ke shlédnutí

Online ke shlédnutí 22. díl seriálu Vyprávěj České televize z pátku 14. června 2013. Na závěr páté řady oblíbeného seriálu Vyprávěj bude velká svatba. Tak se ostatně jmenuje i poslední díl tohoto úspěšného rodinného seriálu, který několik let bavil diváky České televize. Své ano si samozřejmě řeknou Honza Dvořák a Lucie Francová.

Vyprávěj je u svého konce. Dnes tu pro vás máme online ke shlédnutí 22. díl Vyprávěj. Je poslední díl z poslední páté série. Retro seriál došel pomalu až do současnosti, takže není ani kam pokračovat. Závěr Vyprávěj však bude stát za to a bude to rozlučka v opravdu velkolepém stylu. Poslední díl Vyprávěj byste si tak za žádnou cenu neměli nechat ujít!

Eva je v Karlově firmě neocenitelným pomocníkem. Všimne si věcí, kteří ostatní přehlížejí. Tímto způsobem přijde na Jardovy drzé podvody v Karlově společnosti. Karel má už všeho dost a Jardu nemilosrdně vyhodí z práce. Jejich firma nepotřebuje nekalé praktiky a podvody, takže Jardův ochod je pro firmu pouze žádoucí.

Po dlouhé známosti se konečně Honza s Lucií vezmou. Oba jsou náramně spokojení a na svatbu se upřímně těší. Věří, že po dlouhém čase se celá rodina sejde, aby si jejich svatbu pořádně a náležitě užili. Žádná veselka však není ideální a bez chyb. Kvůli Jardovým podvodům a lžím se na svatbě oživí dávné rány z minulosti. Jak velká svatba nakonec dopadne? A zúčastní se veselky všichni nebo bude někdo chybět?

Majda a Dan chtějí mít miminko. Chtějí pro to udělat maximálně všechno, musí být však trpěliví. Tonda a Zuzka jsou ve Spojených státech, budou tam však natrvalo nebo se konečně vrátí zpátky do Prahy? Vyhraje Eva Dvořáková svůj dlouhý boj se zákeřnou rakovinou? To všechno se dozvíte na prvním programu České televize v pátek 14. června a nebo hned teď na této stránce, když si pustíte 22. díl Vyprávěj pohodlně a naprosto zdarma online ke shlédnutí!