//-->

Film Andělé a démoni (2009) online ke shlédnutí

Přehrajte si po internetu pohodlně a zdarma velkofilm Andělé a démoni. Přímo zde jsem pro vás připravili ke shlédnutí skvělý mysteriózní thriller Andělé a démoni. Film natočil v roce 2009 režisér R. Howard v hlavní roli s Tomem Hanksem a podle předlohy skvělé knihy Dana Browna. Opět se setkáme s proslulým symbologa Roberta Langdomem, který […]

Přehrajte si zdarma přes internet film Andělé a démoni (2009). Tento skvělý a napínavý snímek jsme tu pro vás připravili naprosto pohodlně a hlavně zdarma ke shlédnutí. Určitě nebudete litovat, když si tento skvělý film pustíte.

Film volně navazuje na předchozí megahit Šifra mistra Leonarda. Opět se tak setkáme s proslulým symbologa Roberta Langdona, kterého si opět zahraje Tom Hanks. Robert má další případ. Pomoc od něj potřebuje ředitel elitního švýcarského vědeckého ústavu. Jedině on totiž jak věří může objasnit vraždu jeho kolegy vědce.

Jeho tělo se našlo naprosto zohaveno a navíc s vypáleným cejchem na hrudi. Robertovi se skutečně podaří dostat na stopu, která ho neomylně vede až k pradávnému řádu bratrstva iluminátů. Ti poslední desetiletí nevykazovali téměř žádnou aktivitu, ale nyní jsou evidentně zpět.

Další pátrání ukazuje na záhadný vzorec, který někdo před mnoha staletími ukryl v římských kostelích. Všechno je spojené s tím, že právě v útrobách Vatikánu, očekávajícího volbu nového papeže. A šifra skovává vlastně jenom velkou časovanou bombu. A podle všeho je to největší časovaná nálož jako kdy kdo v dějinách lidstva sestrojil. Otázka je, podaří se Robertovi tuto ničivou zkázu, která by mohla připravit o život nejenom papeže, ale stovky tisíc nevinných lidí zastavit?

Odpověď už se dozvíte ve filmu Andělé a démoni, který si můžete přehrát pohodlně a hlavně naprosto jednoduše přímo zde na této stránce. Přejeme vám příjemnou zábavu!