//-->

Film Slepá (2014) online ke shlédnutí

Film Slepá online ke shlédnutí. Pojďte si i vy přehrát přes internet povedený norský film Slepá, který byl natočen už v roce 2014. Do českých kin se však snímek dostává až 4. června 2015. Jedná se o snímek, který není určen pro masy a o to více ho jistě inteligentní divák ocení.

Přímo zde na této webové stránce si můžete zdarma přes internet přehrát film Slepá (v anglickém originále Blind), který měl právě mimo jiné dobývá i česká kina. Je to komorní film norského režiséra Eskil Vogta, který je ostatně i autorem scénáře. Je to film bez známých herců a vysokého rozpočtu, který však přináší opravdu hlubokou a zajímavou podívanou. Právě proto byste si ho jistě neměli nechat ujít ani vy. My jsme pro vás snímek nahráli v maximální možné kvalitě a vy si ho nyní můžete pustit jednoduše na pouhých pár kliknutí myši. Tady už není více co řešit.

Film Slepá si získal mnohá ocenění i u odborné poroty, o čemž svědčí i ocenění na festivalu Sundance, kde vyhrál „Cena za nejlepší scénář k světovému hranému filmu” a kromě toho byl nominován i na velkou cenu poroty. Věříme, že vás však nemusíme příliš lákat, abyste si tento snímek přehráli sami.

Film Slepá (2015) online ke shlédnutí.

Jak už jsme naznačili, tak příběh filmu je ve skrze hodně komorný, přesto se zaobírá věci, které mají obrovský dopad na život každého jednotlivce. Hlavní hrdinka filmu je mladá dívka Ingrid. Ta si žila vcelku všední a obyčejný život mladé dívky toužící po štěstí. Jednoho dne se jí ale stala nehoda, která všechno nadobro změnila. Ingrid oslepla. Náhle se musí vypořádat s novým temným světem, ve kterém platí úplně jiná pravidla. A také jiné životní priority.

Jenže životní touhy zůstávají stejné a to především po lásce a štěstí. Všechny city ať už jsou dobré nebo špatné se pro Ingrid stávají o to intenzivnější a naléhavější. V kontrapozici k tmě, kterou vnímá Ingrid je film ztvárněn velice barvitým a vizuálně zajímavým způsobem. Je to doslova zhmotnění čirých emocí. Tedy toho co Ingrid vnímá a nikoliv pouze vidí. To zda nakonec Ingrid dojde ke svému štěstí vám samozřejmě nemůžeme prozradit, ale od toho jsme ostatně tento film pro vás připravili online ke shlédnutí.

Ingrid prožije opravdu zásadní životní zkoušku.

Film Slepá (2014) si můžete přehrát přes internet pohodlně a zdarma přímo zde na této webové stránce. Je to opravdu jednoduché a pohodlné. Na našem webu vás nebude nic rušit a film zde zůstane ke shlédnutí už natrvalo. Video s filmem jsme pro vás pořídili v maximální možné HD kvalitě, která hravě předčí i běžné televizní vysílání i DVD. Co se týká způsobu přehrávaní, tak se stačí pouze přihlásit v horní části těchto webových stránek, čímž si aktivujete streamovací přehrávač. Nám už nezbývá, než vám nakonec popřát, aby vás film opravdu bavil!