//-->

Dopisy pro Julii online ke shlédnutí

Film Dopisy pro Julii je krásným romantickým snímke, který v sobě kombinuje prvky dramatu i komedie. Je o mladé a vášnicé lásce, ale také o vzkříšení lásky zdánlivě dávno ztracené. Film z roku 2010 režíroval Gary Winick.

Příběh filmu je o mladé američanka Sophii (kterou hraje Amanda Seyfriedová). Ta chce změnit něco ve svém životě a neví co, proto se vydává do krásného italského města Verona. Tady se setkává se skupinou dobrovolných pracovníků.

Ti mají poměrně zajímavou práci a proto se k ním hned připojí i Julii. Odpovídají totiž na dopisy, které toužící ženy vkládají do mezer ve zdech starobylého domu. Domu který je podle starodávné ale krásné pověsti tím domem, kde se odehrála tragická láska Romea a Julie.

Jednoho dne zde Sophie objeví zajímavý dopis napsaný před více než padesáti lety! To ještě netuší, že tento dopis změní život nejenom jí, ale i spoustě dalších lidí.

Sophie se rozhodně najít autorku dopisu Claire (hraje jí Vanessa Redgraveová), která do Itálie přijede se svým vnukem (hraje ho Christopher Egan), a společně se vydají hledat Lorenza. To je muž do kterého se před padesáti lety právě Claire bez hlavě zamilovala a pak ho opustila. To však ještě není všechno co tento spletitý ale uchvacující příběh ještě vydá.