//-->

Svatby v Benátkách 75. díl online ke shlédnutí

Seriál Svatby v Benátkách 75. díl je tady online ke shlédnutí. Přímo zde na této webové stránce jsme pro vás přichystali zbrusu nové pokračování tohoto oblíbeného seriálu. Jedná se o nejnovější Benátky, které měli svojí televizní premiéru ve čtvrtek 11. června 2015. A o čem budou tentokrát?

Přímo zde na této webové stránce už na vás čeká zbrusu nové pokračování oblíbeného seriálu Svatby v Benátkách 75. díl. Určitě se máte na co těšit, protože právě ta dnešní epizoda bude opravdu velmi zajímavá. My se o ní však s vámi rádi podělíme. Z toho důvodu jsme jí ostatně pro vás nahráli už s velkým předstihem. Video se seriálem vám přinášíme v maximální možné kvalitě a na rozdíl od oficiálního webu play.iprima.cz vás u nás nebudou rušit žádné otravné reklamy. Seriál tedy navíc zůstane pro vás online napořád.

Nejdříve se ale jistě sluší a patří si shrnou obsah právě toho dnešního dílu. Opravdu se toho v něm nebude dít málo, tak dávejte opravdu dobrý pozor, ať vám skutečně žádný detail neunikne.

Na Arletu čeká opravdu nečekané setkání. Je to už hodně dlouhou dobu, co byla vdaná. Tuto kapitolu svého života už považuje dávno za uzavřenou. Jenže ona není jediná, kdo může v této věci rozhodovat. Svou roli zde nepochybně hraje i její bývalý manžel, který ji nyní vyhledá. Co důležitého jí asi chce?

Svatby v Benátkách 75. díl online ke shlédnutí.

Marika by se ráda osamostatnila, protože poslední dobou to mezi ní a Libuší opravdu skřípe. Situace je taková, že na domácích pracích se podílí skoro jenom ona samotná. Libuše přitom velkou část času věnuje relaxaci, zejména svému oblíbenému čtení. Marika tak po dlouhé rozvaze dospěje k názoru, že by se měla přestěhovat a bydlet sama.

Lenka je konečně doma. Miminko je zdravé a daří se mu a oba dva čerství rodiče jenom září štěstím. Samozřejmě miminko chtějí všichni vidět a tak se u nich doma dveře netrhnou.

Ve středu zájmů bude opět i Leoš Mareš, který si prožívá své drama s Petrou Faltýnovou. Romeo mu chce pomoci a tak mu dá šaty určené pro Petru i čas, kdy si je má přijít vyzvednout. Oba dva si na nebohou holubičku počkají.

José má v poslední době hodně energie a tak se do toho opravdu pořádně obouvá. Nyní ho čeká vernisáž až v Praze. Jenomže Ema se jí bohužel nemůže zdůraznit. Těsně před datem konání vernisáže totiž onemocní. Ještě, že je tu ta Libuše, která na ní dá pozor. Ta má jinak i své vlastní starosti a to nejenom s Marikou. Ráda by si udělala řidičák a tak se pečlivě připravuje na druhý pokus před zkušebním komisařem.

Zbrusu nové svatby z 11. června 2015 jenom pro vás!

To a mnohem více už bude nedílnou součástí nejnovějšího pokračování seriálu Svatby v Benátkách 75. díl. Pevně věříme, že si ho nenecháte ujít ani vy, protože je rozhodně o co stát. Tento díl jsme pro vás přichystali ke shlédnutí naprosto pohodlně a zdarma online. S námi si ho pustíte právě teď a nebo kdykoliv jindy, kdy budete chtít. To je opravdu férová nabídka, které se vyplatí věnovat trochu pozornosti. V televizi tato epizoda běžela ve čtvrtek 11. června 2015. Video je ve skvělé kvalitě, takže si ho jednoduše můžete pustit i na tom největším monitoru případně televizi.