//-->

Přehrát Přístav 4. díl (9. 9. 2015) online

Přístav 4. díl k přehrání přes internet. Přímo zde na této webové stránce už na vás čeká nová epizoda seriálu Přístav televize Prima online ke shlédnutí. Jedná se o čtvrtý díl z 9. Září 2015, který si s námi můžete pustit opravdu jednoduše.

Epizoda se jmenuje „Dluh”. A jak už asi tušíte, tak ho má Marek Skála. Jak se k němu ale postaví? A bude k něčemu dobrá pomoc od jeho rodiny? To už se dozvíte, pokud si tento skvělý seriál pustíte s námi.

Exkluzivně a jenom pro vás jsme přichystali seriál Přístav 4. díl, který měl svojí oficiální premiéru ve středu 9. 9. 2015 v hlavním vysílacím čase na televizi Prima Family. Jedná se opravdu o velmi povedený a zábavný seriál, který stojí za vaší pozornost. Je to vlastně obyčejný příběh, který se jistě stal v mnoha obdobách už nesčetněkrát, přesto ale dovede stále okouzlit a zaujmout. Právě proto jsem ho pro vás přichystali online ke shlédnutí na této webové stránce. Seriál jsme pro vás nahráli s předstihem a tak vám můžeme jeho video naservírovat v maximální možné kvalitě a bez reklam. Hlavně kvůli tomu druhému je to nabídka, která se opravdu neodmýtá.

Přístav 4. díl online přes internet.

A o čem bude právě ten dnešní příběh? Na Marka Skálu se valí další průšvih. Jak se totiž ukázala, tak v Praze nechal pěkný dluh za kotvení svého Hausbótu. První kdo se to dozví je jeho manželka Tereza, která to samozřejmě chce hned vehementně řešit. Dokonce tak moc, že se kvůli tomu vydá i do Zátoky. Marek z její návštěvy samozřejmě moc nadšený není. Hlavně kvůli důvodu, kvůli kterému ho nakonec vyhledala. Samozřejmě se snaží všechno zlehčit a pak jí také slíbí, že to celé zaplatí. Tereza se bojí o svojí pověst. Protože jako soudkyně si samozřejmě žádné nezaplacené pohledávky nemůže dovolit.

Tereza ale není jediná z rodiny, kdo se vydal do Zátoky. Je tu ještě Johanka. Ta se rozhodla vrátit, protože chce svému otci pomoci. Jednak s jeho až přespřílišnou zálibou v pití alkoholu, ale pak samozřejmě i s jeho novým podnikem. Kromě toho se jí v Zátoce docela líbí. Možná má tu lásku k vodě i v genech.

Dalším kdo má tak trochu partnerské potíže je Pepa Krupička. Jeho manželka Pavlína mu totiž až moc často utíká pomáhat Markovi a Romanovi do hospody. To se Krupičkovi samozřejmě vůbec nelíbí a vehementně po své žene požaduje, aby s tím skončila. Jenže ta má svojí hlavu a tak si stejně dělá co chce. Takže chodí pomáhat do Přístavu dál.

Nový díl Přístavu ze středy 9. Září 2015.

To je ukázka z příběhů nového pokračování seriálu Přístav 4. díl. Právě tuto epizodu jsme pro vás připravili ke shlédnutí exkluzivně a zdarma. S námi si jí můžete přehrát na pouhých pár kliknutí myši. To je opravdu jedinečná příležitost, která už se nemusí dlouho opakovat. Tak pojďte do toho s námi a dobře se bavte! Video se seriálem už na vás samozřejmě čeká přímo zde na této webové stránce, kde si ho můžete pustit online kdykoliv jenom budete chtít.