//-->

Všechny moje lásky 11. díl online ke shlédnutí

Seriál Všechny moje lásky 11. díl je tady připravený pro vás online ke shlédnutí. Pojďte si i vy pustit zbrusu novou epizodu tohoto oblíbeného seriálu hezky pohodlně a zdarma přes internet. Připravili jsme jí pro vás naprosto jednoduše a zdarma. V televizi epizoda běžela 25. Března 2015.

Pro všechny příznivce nového seriálu televize Prima Family Všechny moje lásky tady máme výbornou zprávu. Tou je video s nejnovějším pokračováním tohoto populárního seriálu. Dnešní díl se poprvé nevysílal v neděli v obvyklém čase, ale ve středu 25. 3. 2015. Seriál byl posunutý, aby si nekonkuroval s premiérovou kriminálkou televize Nova – Policie Modrava. I když je otázkou jestli si proti novým Výměnám manželek pomůže. My pevně doufáme, že ano, protože Všechny moje lásky 11. díl patří k tomu nejlepšímu, co může česká seriálová tvorba nabídnout. Pokud si tedy chcete tento díl přehrát hezky pohodlně a zdarma, tak rovnou zapomeňte na oficiální web play.iprima.cz, protože jenom u nás vám nabídneme tuto epizodu opravdu jednoduše, zdarma a bez otravných reklam.

A o čem bude příběh dnešního dílu? Marie má stále velké trbale se svými nápadníky. Ty co by chtěla ona nechtějí ji a naopak. Největší problémy má teď s jednou ze svých bývalých lásek a to Markem. Nemůže přijít na to, jak se ho zbavit. Ten se právě vydal do Prahy na farmářské trhy a to samozřejmě bere jako skvělou příležitost navštívit i Marii. Jenže na to nejde zrovna moc v rukavičkách a k Marii do bytu se vetře i v situaci, kdy se to zrovna moc nehodí.

Všechny moje lásky 11. díl online pro vás.

serial_vsechny_moje_lasky_wx7

Marie ale Marka nevyhodí, protože po tom všem má přeci jenom pro něj slabost. Jenže to neměla dělat, protože tyto nevítané návštěvy se později stanou doslova pravidlem.

To Jirka Zábranský si naplno užívá života. Konečně se zase cítí plný síly a energie. Za to všechno přitom vděčí obyčejnému úletu a to s Katkou, která řídí místní banku. Jenže i tady se brzy začne dít něco podobného, jako ve svém příběhu prožívá Marie. Katka si to celé totiž vyloží, že nešlo jenom o drobný úlet, ale o něco trvalejšího. Z toho důvodu začne Jirku uhánět. Je mu pořád v patách, což Jirkovi rozhodně není moc příjemné.

Těhotná Zuzka je stále v rozpacích co bude. Starosti z budoucnosti jsou opravdu velké. Ona se sice na miminko už opravdu těší, ale neví jak je na tom Lukáš. Snaží se proto z něj dostat jeho názor na celou věc, ale moc se jí to nedaří. Nejdříve jenom krouží kolem tématu, ale pak se Lukáše otevřeně zeptá. Bohužel i přesto z něj nic konkrétního nedostane.

Jaké nové příběhy na nás čekají dnes?

To jsou v naprosté zkratce ty hlavní události dnešního pokračování seriálu Všechny moje lásky 11. díl. Tuto epizodu VML ze středy 25. Března 2015 vám přinášíme naprosto pohodlně a zdarma online ke shlédnutí na této webové stránce. S námi si budete moci tento díl pustit opravdu jednoduše a zdarma. A od toho tady přeci jsme! Video jsme pro vás přichystali v opravdu prvotřídní kvalitě a to tak, aby jeho přehrávání bylo opravdu maximálně jednoduché a komfortní. Více už k tomu nemáme moc co dodat, prostě si tento seriál pusťte a dobře se bavte od začátku do konce.