//-->

Rychlyprachy.cz 83. díl (osmnáctka na horách) online ke shlédnutí

Video Rychlyprachy.cz – 83. díl je tady pro vás připraveno online ke shlédnutí! Pojďte si i vy pustit naprosto zdarma a pohodlně toto další video z produkce Freevideo.cz. Nahráli jsme ho pro vás v perfektní kvalitě a to tak, abyste si ho mohli pustit kdykoliv na pouhých pár kliknutí myši.

Přímo zde na této webové stránce pro vás máme video Rychlyprachy.cz 83. díl, který se jmenuje „Osmnáctka na horách”. Čeká nás krásná a divoká podívaná. Tentokrát náš borec vyrazil na hory na sjezdovky na majestátném Ještědu. Zdejší sjezdovky patří mezi oblíbenými a tak se není čemu divit, že i tady se mu podařilo najít velmi slibné kočičky. Krásná a mladičká Simona nakonec kývla úplně na vše. Samozřejmě nejdřív potřebovala motivaci v podobě tučného balíku bankovek. I když i tady se projevilo hloupé mládí. Simona zřejmě byla sama nadržená a tak to našeho klátiče vyšlo zatraceně levně a to za pouhých 6 tisíc korun. Holt někdy se zadaří.

Dnešní epizoda měla svojí premiéru 20. 3. 2015 a opravdu stojí za to. Náš borec zabrousil do terénu. Jak sám říká, tak oprášil sáňky po tátovi a vydal se užít nezapomenutelnou jízdu na sjezdovku. A kam jinám vyrazit než do Skiareálu Ještěd, který se nachází přímo na okraji krajského Liberce. Zdejší areál má téměř 10 kilometrů prvotřídních sjezdovek. Ale to není to, co by našeho frajera zajímalo. Tomu jde přeci o holky. Nejlépe o mladé lyžařky a snowboardistky. A ty se tady skutečně našli!

Rychlyprachy.cz 83. díl (osmnáctka na horách) online pro vás.

A to hned dvě a to kamarádky, které stále ještě studují. Slovo dalo slova a vyšlo najevo, že peníze by se jim určitě hodili. Ta ostýchavější ale nakonec odpadla. Nakonec zůstala jenom krásná Simona, která měla celkem eminentní zájem přidat k zimnímu vzrušení i trochu jiný zážitek. Nakonec se tedy z mladé a krásné brunetky stal stodesátý úlovek Rychlýchprachů. Své pružné a dokonale pevné tělíčko předvedla přímo na sjezdovce. Hned za jedním z vleků. A byla to taková rychlost a jízda, že najednou ani nevadili ani blízcí přihlížející.

Na dnešní díl jenom tak nezapomenete stejně jako mladá slečna Simona. Mladý holky za to holt umí vzít a tato slečna si odnesla suvenýr se vzorkem DNA dokonce i ve vlasech. Každopádně je to důkaz, že si to oba dva aktéři užili a minimálně stejně si to užijete i my. Video s nejnovějším pokračováním péčkové reality show Rychlyprachy.cz 83. díl – osmnáctka na horách jsme pro vás přichystali online ke shlédnutí přímo zde na této webové stránce. S námi si ho budete moci pustit opravdu jednoduše a zdarma a tak by to prostě mělo být. Čeká na vás opravdu vzrušující podívaná plná vášně. Navíc přímo z terénu.

Dnes se nám v plné kráse předvede studentka Simona.

Pokud si chcete užít poslední zbytky zimy ačkoliv už nám začalo jaro, tak neváhejte ani chviličku a pojďte do toho s námi. Přímo zde pro vás máme video s nejnovějším pokračováním Rychlých prachů (83) a to s úlovkem s pořadovým číslem 110 a to slečnou Simonou. Co více jenom k tomu dodat? Prostě si to hned teď pusťte a uvidíte sami. My vám můžeme slíbit, že to bude opravdu stát za to a že budete doslova hltat každou vteřinu!