//-->

Cesty domů 156 díl online ke shlédnutí

Přehrát 156. díl seriálu Cesty domů. Přímo zde jsme pro vás připravili online ke shlédnutí nový díl oblíbené rodinné ságy TV Prima. Tentokrát s podtitulem Koberec. Tentokrát o Honzově strachu. Ruda s Vaškem objeví ukryté Filipovo tělo. Helana, která je sama oběť, přesvědčuje Kateřinu, aby odpustila Ríšovi. Udělá to ale skutečně?

Tento díl bude hlavně o Honzovi, který asi zažije největší drama. Přesto že má na začátku dílu ještě dobrou náladu, tak mu úsměv z práce brzy ztuhne na tváři. Ruda Vejnar se Vaškem Soudkem totiž z řeky vytáhnou mrtvé tělo, které je podobné Filipovi. A poměrně nedaleko objeví i jeho auto. Honza tak znejistí, zda se tam nenajdou nějaké indicie směřující přímo k němu.

Václav chce být i u identifikace těla na pitevně. Helena ani Eva ho nemůžou zastavit, tak jdou raději s ním. Helena ale nedokáže jít dovnitř, jde jen Václav s Evou. Když jim ukáží mrtvé tělo, oba ztuhnou v šoku.

Ostatní ale musí řešit také své celkem vážné problémy. Třeba takový Ríša má také opravdu velký průšvih v nemocnic. Nakonec ho spasí pan Vencl. Samozřejmě to by nebyl on, kdyby to udělal jenom tak bezelstně a tak situace využije k tomu, aby Ríšu alespoň shodil před Dášou a Alicí. Na Ríšu už je tadle nečekaná situace opravdu hodně a tak se při hádce přestane ovládat.

Katka jde za Helčou podívat se na novorozeného Honzíka. Povídají si o chlapech, Helča ji všemi silami přesvědčuje, aby Ríšovi odpustila. Ale Kači má pořád před očima Aničku. Zatím mu nedokáže odpustit. Za Kači přijde Vencl s bizarní nabídkou, aby si ho vzala. Ve skutečnosti se ale přišel omluvit za to, že jim tak zasáhl do života. Dokonce i on na ni apeluje, aby Ríšovi odpustila. Katka mu už ale nechce věřit. Sama neví proč, a co on tím vlastně sleduje.

Eva přivede domů bezdomovce, který tvrdí, že ví, kde je Filip. Rudolf mu zaplatí, aby jim to řekl. Pak se Rudolf s Václavem jedou na popsané místo podívat.
Nový stopadesátý šestý díl nekonečné ságy Cesty domů slibuje opravdu hodně zajímavou show.