//-->

Gympl s ručením omezeným 23 díl online ke shlédnutí

Přehrát nový 23. díl Gymplu s (r)učeném omezeným. Přímo zde můžete online shlédnout aktuální epizodu seriálu Gympl s podtitulem „Hvězdná válka“. Tentokrát se dozvíte o tom, že Džajna by hodně ráda podnikala. Na komplikovaný vztah Patrika a Nikol nebo na to jak Majka konečně zase najde nějakou práci, což jí snad zachrání od života nad […]

Nový díl seriálu Gympl s ručeném omezeným číslo 23 z pondělí 19. listopadu slibuje opět hodně zajímavou podívanou. Životy všech našich hrdinů, které jsou spojené s jedním ne zrovna vzorovým gymnáziem se ubírají skutečně mnoha nečekanými směry. Co tedy čekat a na co se můžete těšit v tomto díle? V první řadě se podíváme na Džajnu, která dostane geniální nápad na podnikání. Nechce ale do něj jít sama a tak jde za Denisou, se kterou se původně pohádala. Ale přesto se nabídka Denise líbí a také by do ní ráda šla. Aby mohli začít ale ještě budou potřebovat něco od zhrzeného Cyrila. A to rozhodně nebude lehké získat, protože Cyril rozhodně stále není v náladě.

Situace kolem dalších hrdinů Patrika a Nikol se začíná trochu uklidňovat. Už je jasné, že spolu nechodí. Přesto to Patrik neudělal vůči Nikol zrovna citlivě a teď je mu všechno samozřejmě líto. Holt se mu to asi rozleželo v hlavě. Rád by proto získal Nikču zpět jako dobrou kamarádku. Naštěstí má skvělý nápad, který mu v tom opět hodně pomůže.

Milada si dlouho nevěděla rady co s Majkou. Nakonec ale dostane jeden docela dobrý nápad. Dá Majce nabídku na místo uklízečky. Majka zoufalá ze všeho je za takovou nabídku velmi ráda, konečně by zase pracovala, a tak s úsměvem souhlasí. Jenom Milanovi se todle rozhodnutí nelíbí a tato práce se mu nezdá dost adekvátní.

Trochu infarktová situace nastane i v životě Julie. Ta kvůli své nevolnosti museli být urychleně převezena do nemocnice. Ale jak se říká, že všechno špatné je k něčemu dobré, tak to zafunguje i zde. Mates díky tomu konečně pochopí, jak mu Julča vlastně chybí . Rozhodne se tak přijmout její omluvu za to, že mu lhala, a konečně se s ní tak udobřit.

To samozřejmě ještě není všechno, snad jste si ale díky tomu udělali alespoň základní představu o tom, co vás v dnešním díle seriálu Gympl s (r)učením omezeným čeká. Příjemnou zábavu.