//-->

Vraždy v kruhu 12. díl (Na nejvyšší úrovni) online ke shlédnutí

Seriál Vraždy v kruhu 12. díl online ke shlédnutí. Přímo zde vám přinášíme zbrusu nové pokračování tohoto oblíbeného kriminálního seriálu České televize, které se jmenuje „Na nejvyšší úrovni”. V televizi mělo svojí premiéru v pondělí 23. Března 2015 a jedná se o poslední epizodu první řady.

Vraždy v kruhu jsou tady s posledním dílem. Jedná se o díl s pořadovým číslem dvanáct, jenž nese název „Na nejvyšší úrovni” a uzavírá příběh tohoto povedeného seriálu. Tedy alespoň jeho první řady, která se vysílala od začátku roku 2015. Nám nezbývá než doufat, že se dočkáme i dalších pokračování. Ivan Trojan v hlavní roli plukovníka Holiny ukázal, že pro podobně dramatické role je jako stvořený a umí je zahrál jako kterékoliv jiné. Dnešní závěrečný díl se v televizi vysílal v pondělí 23. 3. 2015, vy si ho ale s námi můžete pustit pohodlně online kdykoliv jenom budete chtít. To se skutečně vyplatí a vy byste proto neměli moc dlouho váhat.

Děj dnešní epizody nás přenese do svátku svatého Václava. Je to právě 28. září, kdy se stane další vražda. S českou státností má tato smrt společného víc, než by se mohlo na první pohled zdát. Obětí je novinář. To zatím nic moc významného neprozrazuje. Jenže právě tento žurnalista měl právě rozdělanou investigativní reportáž, jejichž nitky sahali až do nejvyšších pater politiky. Tedy mezi lidi, kteří naši zemi skutečně řídí. Novinář Augusta zřejmě skutečně přišel na něco významného a proto musel být zprovozen ze světa.

Vraždy v kruhu 12. díl online ke shlédnutí pro vás!

V sázce byla kariéra mnoha lidí i velké peníze. Co je oproti tomu smrt jednoho bezvýznamného novináře? No přeci téměř ničím. Jenže Augustovo pátrání nebude jenom tak zahozeno. Do celého případu se vkládá i bratr zavražděného, který chce, aby jeho práce přeci jenom spatřila světlo světa. Zastání má navíc i u Augustových kolegů novinářů. Pak je to ještě poručík Seidlová, která vyšetřovala případ jako první a má pro majora Holinu velmi cenné informace, které by mohli vést až k chycení pachatele.

Vyšetřování vede poměrně nečekaným směrem. Augusta se totiž pohyboval kolem ekonomické fakulty jedné velké a známé pražské vysoké školy. Tu navštěvuje i mladá studentka Erika. Jenže co by mohla mladičká dívka nabídnout vrcholným politikům? Ekonomické expertízy asi těžko. A nebyla sama, školu navštěvují nebo navštěvovali i další podobné dívky, jako například Julie. Ta byla velmi brutálně zavražděna. Je jasné, že s vyšetřováním tady policisté rozhodně neminou.

Erika je klíčem k celému případu, ale sama nechce mluvit, což se ostatně dá docela očekávat. Jak se tedy dostat k tíženém výsledku? Policisté se pomalu snaží získat její důvěru, ale to nemá žádný větší význam. Nakonec jí přinutí změnit rozhodnutí až prach obyčejný strach. Celý případ se může posunout dopředu. Už je jasné, že vrah Augusty i Julie byl jeden a tentýž člověk. Dívky pracují jako luxusní společnice pro muže z nejvyšších společenských vrstev. Právě proto se o tom neměl nikdo dozvědět.

Dnešní případ nás zavede do nejvyšších pater politiky a byznysu.

To je ve zkratce příběh seriálu Vraždy v kruhu 12. díl – Na nejvyšší úrovni, který vám přinášíme online ke shlédnutí na této webové stránce. S námi si ho budete moc pustit skutečně jednoduše a zdarma na pouhých pár kliknutí myši. Moc dlouho tedy neváhejte a pojďte do toho s námi. Uvidíte, že vás čeká velmi napínavá podívaná a důstojný závěr první řady tohoto oblíbeného seriálu. V televizi měla tato epizoda premiéru v pondělí 23. Března 2015, ale vy se na to nemusíte ohlížet, protože s námi si jí prostě pustíte kdykoliv jenom budete chtít. Na závěr už vám jenom popřejeme příjemnou podívanou.