//-->

Popelka (2015) online ke shlédnutí

Film Popelka od režiséra Kennetha Branagha natočený v roce 2015 už na vás čeká online ke shlédnutí. Přímo zde na této webové stránce jsme pro vás připravili zbrusu nové vydání této klasické pohádky, která se mění v moderní dramatický, fantazijní příběh plný lásky, ale i zrady a zklamání.

Pokud máte rádi klasické pohádky a romantické filmy pro celou rodinu, tak by se vám mohla líbit i nové Popelka z roku 2015. V hlavních roli se objeví Lily James a Cate Blanchett, která nás provede tímto příběhem jak ho možná ještě neznáme. Film měl premiéru v českých kinech 19. Března 2015 a hned záhy po premiéře se dostal na solidní příčky divácké návštěvnosti. A ono se ani není čemu divit, protože se jedná o opravdu velmi hezký snímek, který může zaujmout velmi široké publikum. Snad se bude líbit i vám, právě proto jsme film přichystali online ke shlédnutí na této webové stránce. Video pro vás máme v perfektní kvalitě a připravené tak, aby jeho přehrávání bylo pro vás co možná nejpohodlnější.

Hlavní hrdinkou je mladá dívka jménem Elka. Ta si žije bezstarostný a spokojený život, do doby, než zemře její milovaná maminka. Velmi záhy se otec znovu ožení. Popelka je slušná a dobře vychovaná dívka, takže předpokládá, že i s novou matkou a jejími dcerami bude dobře vycházet. Snaží se k nim být skutečně maximálně vlídná a vstřícná. Hned od počátku ale její vztah s macechou i nevlastními sestrami Anastázii a Drizele provází různé ústrky a naschvály. Brzy zemře i její tatínek a právě to je moment, kdy se její život na zámku mění v opravdové peklo. Macecha i sestry se k ní chovají jako ke kusu hadru, brzy se tak z princezny stane obyčejná služka. Často jí nechají čistit kamna a celá umouněná Elka tak dostane přezdívku Popelka.

Nově zpracovaná klasická pohádka Popelka od Disneyho.

Popelka je ale velmi silná dívka a tak tyto ústrky dál snáší. Dokonce ani nezahořkne, jak by se dalo čekat, ale dál se ke každému chová se stejnou vlídností, jako když byla ještě princezna. Ostatně to bylo i poslední přání její pravé matky, které chtěla, aby byla za všech okolností laskavá a také odvážná. I přes to všechno si tak vždycky dokáže na sebehorším dnu najít něco pozitivního.

Jednoho dne zámek navštíví tajemný cizinec. Nikdo ho nezná a on se vydává za pouhého učedníka. Pravda je ale přeci jenom trochu jiná. Je to totiž samotný princ, který přišel v utajení na zámek, aby poznal, jaká ve skutečnosti je. Samozřejmě nemůže tušit, že i Popelka je královského rodu a takto nedobrovolně žije v ústraní. Princ se jmenuje Kit a brzy si s Popelkou padnou do oka. Jenže on se nezdrží na zámku moc dlouho.

Brzy je ale uspořádán velkolepý ples, na který mají dorazit všechny dívky z celého okolí a na něm si má princ vybrat svojí nastávající nevěstu. Tam samozřejmě nemůže chybět ani Popelka! Jenže zlá macecha jí to zakáže, že nesmí ani vyklouznout ze své komůrky. Navíc jí roztrhá šaty, takže ani kdyby tam chtěla jít, tak nemá v čem. Mohl by to být smutný konec, ale to bychom nebyli v pohádce. Nakonec se objeví Popelčina kmotřička víla, která jí přičaruje nejenom oslnivě krásné šaty, ale k tomu ještě kočár i se služebnictvem a koňmi. Promění totiž starou dýni a pár bílých myšek. Popelka tak může konečně vyrazit na ples. To zda zaujme prince už je ale jenom a pouze na ní.

Splní se vlídné a odvážné dívce její sen?

To je film Popelka (2015), který vám přinášíme online ke shlédnutí na této webové stránce. Režisér Kenneth Branagh natočil podle scénáře Chrise Weitze skutečně hodně povedený a zajímavý film. My vám ho můžeme nejenom doporučit, ale přímo nabídnout. Připravili jsme ho pro vás přímo zde na této webové stránce online ke shlédnutí. S námi si novou Popelku pustíte opravdu jednoduše a kdykoliv jenom budete chtít. Co víc si jenom přát?