//-->

Deník princezny (2001) online ke shlédnutí

Film Deník princezny online ke shlédnutí. Přímo zde na této webové stránce si můžete pohodlně a zdarma pustit americkou romantickou komedii Deník princezny od režiséra Garry Marshalla. Pevně věříme, že nebude litovat a čekají vás opravdu příjemné chvilky strávené s tímto povedeným filmem.

Máte rádi rodinné komedie? Pokud ano, tak byste si rozhodně neměli nechat ujít snímek Deník princezny, který ve svém žánru patří už téměř mezi klasiky. Svojí premiéru měl už v roce 2001 a od té doby si získal celou řadu opravdu věrných fanoušků. Za filmem stojí Garry Marshall, který natočil také dnes už legendární Pretty woman. Ale zpátky k tomuto filmu, který jsme pro vás připravili v opravdu výborné kvalitě. Video si můžete přehrát přímo ve vašem prohlížeči online na této webové stránce. Věříme, že vás nebudeme muset moc přemlouvat a této jedinečné šance hned využijete.

A o čem to celé bude? Hlavní hrdinkou příběhu je mladá dívka Mia. Je to milé a celkem hezké děvče. Bohužel tak trochu třídní outsider a otloukánek. Nosí zvláštní účesy, na uších neustále sluchátka a také se zvláště vyjadřuje. Také její zájmy jsou odlišné od ostatních dívek a tak do kolektivu bohužel moc nezapadá. Mia si ale z toho vůbec nic nedělá. Jediné co jí na to opravdu trápí je to, že si jí nevšímá její idol Josh, který chodí do stejné třídy.

Film Deník princezny online pro vás.

Jediný koho Mia má je její matka Caroline. Je to umělkyně na volné noze, která se celý život snaží prorazit i když se jí to zatím moc nepovedlo. Společně žijí v malém bytečku v San Franciscu a mají se celkem dobře. Všechno jde celkem obyčejně a v životě obou žen se nic moc zajímavého neděje. To se ale naprosto změní v momentě, kdy se ve městě ukáže Mii babička, kterou vidí poprvé v životě. Má pro ni totiž opravdu šokující zprávu. Její otec kterého neznala byl totiž šlechtic a hlavou jedné menší evropské země. Protože zemřel a Mia je jeho jediným potomkem, tak jí náleží trůn!

Pro Miu je to obrovský šok, protože se má najednou přestěhovat kamsi do Evropy a ještě se stát váženou hlavou státu. To je přeci naprostý opak jejího dosavadního života. Na druhou stranu je její mysl otevřená novým dobrodružstvím a tak na to kývne. Z obyčejné dívky se rázem stává princezna. Tedy alespoň na první pohled, protože honosné šaty a drahé šperky ještě nikdy z nikoho aristokrata neudělali. K tomu se teprve musí ještě přidat dobré vychování a kultivované vystupování. Nová princezna se toto všechno bude učit teprve až za pochodu.

Obyčejná Američanka se jednoho dne náhle stane Evropskou princeznou.

A jak to celé dopadne? To už uvidíte ve filmu Deník princezny z roku 2001, který jsme pro vás přichystali online ke shlédnutí. Pojďte si i vy s námi pustit tento povedený snímek a uvidíte, že se s filmem budete skvěle bavit od začátku do konce a tak je to správně. Snímek pro vás máme v perfektní kvalitě a jeho přehrávání je u nás opravdu naprosto jednoduché a zdarma. Více už k tomu opravdu nemáme co dodat, prostě si to pusťte a uvidíte sami.