//-->

Výměna manželek – 8. díl Katka a Dana (13. 5. 20115) online

Výměna manželek 8. díl ze středy 13. Května 2015 je tady pro vás připravena online ke shlédnutí. Exkluzivně na této webové stránce si můžete úplně zdarma pustit video s nejnovější Výměnou. Jedná se už o osmou epizodu ze šesté řady této unikátní reality show, která ukazuje fungování českých rodin.

Pokud jste si oblíbili reality show Výměna manželek, tak si rozhodně nenechte ujít ani tento zbrusu nový díl. Bohužel i tato série Výměny se pomalu blíží ke svému konci, takže si nenechte ujít ani jednu epizodu. Ta dnešní bude opět hodně pikantní a v mnoha ohledech zajímavá. My to moc dobře víme a proto jsme jí pro vás připravili ke shlédnutí. Jinak ještě jednou pro jistotu zopakujeme, že v televizi tato epizoda běžela ve středu 13. Května 2015 v hlavním vysílacím čase na televizi Nova. Vy si jí ale můžete přehrát přímo zde pohodlně a zdarma online a to navíc kdykoliv jenom budete chtít.

Dnešní Výměna bude opět hodně dramatická a zajímavá. Svou roli v tom bude mít především to, že jedna z manželek bude téměř stejně stará jako děti, které dostane na starost. Půjde o Kateřinu, které je pouhých 20 let. I za tak krátkou dobu si však prošla lecčím a její rodina se nedá označit za nic jiného, než za sociální případ. Má malinkou tříletou dceru a dříve byla závislá na návykových látkách. Z toho jí vytáhl až její přítel Honza.

Pořad Výměna manželek 8. díl s Katkou a Danou.

Každopádně na Katce je znát její nevyzrálost už na první pohled. Péči o rodinu ani domácnost moc nedá. Stále si ale utíká z pochybnými kamarády a partičkami na diskotéky a různé akce. Přitom u ní doma to vypadá podle nové manželky skoro jak ve squatu. Všude zašlá špína, chybí i základní nábytek a pokojíček dcery připomíná smutnou celu. Také Honza není zrovna šťastný. Jeho problém je, že si nedokáže bouchnout do stolu a vlastně na spoustu věcí nemá ani svůj vlastní názor. To ostatně vadí i Katce, ale je otázka, zda je schopná mu dát vůbec nějaký prostor.

To o poznání starší Dana zdánlivě nemá se svým partnerem problém. Společně mají v domácnosti hned čtyři děti a vypadá to, že všechno šlape jako hodinky. Jenže i tady jsou stíny pochyb. Přítel Jiří si totiž myslí, že se Dana až přehnaně věnuje úklidu a péči o domácnost. Na společné chvilky už tak nezbývá vůbec žádný čas. A když nějaký čas je, tak ho Dana věnuje svým dětem. Problém je i to, že Jiří pracuje v zahraničí a doma tráví jenom víkendy. Podle svých vlastních slov se tak doma cítí citově vyprahlý. Bude ale Výměna manželek tím pravým oživením jejich vztahu?

Honza si konečně hraje se svou dcerkou.

Čeká nás opravdu zajímavé střetnutí dvou naprosto rozdílných světů. Samozřejmě dojde i na konflikty, i když ten největší nebude mezi partnery, ale mezi Kateřinou a nejstarším sedmnáctiletým synem Adamem. Zdánlivé pošťuchování vyvrcholí velkou hádkou, po které se Adam rozhodne odjet ke svému biologickému otci do Teplic. To nové páry se snášejí celkem obstojně. To ale neznamená, že si obě dvě ženy nebudou mít na konci z očí do očí co vyříkat. Nejnovější 8. díl pořady Výměna manželek z 13. května 2015 rozhodně stojí za shlédnutí a my vám ho opravdu můžeme jedině doporučit.