//-->

Výměna manželek 10. díl (27. 5. 2015) Věrka a Lucie – přehrát přes internet

Šokující a dramatická Výměna manželek ze středy 27. 5. 2015. Přímo zde na této webové stránce si můžete pustit nejnovější pokračování oblíbené Výměny. Tentokrát půjde už o 10. díl, ve kterém se nám představí mladá maminka Věrka, která má vážný problém a trochu ulítlá starší Lucie.

Přehrajte si exkluzivně u nás novou Výměnu manželek z 27. května 2015 s Věrkou z Pohořelic a Lucií ze samoty u lesa. Dnešní výměnu si rozhodně nenechte ujít, protože se rozhodně jedná o jeden z nejzajímavějších dílů za celou historii vysílání této reality show. Dnešní epizoda bude dramatická a vyhrocená. Poprvé v historii Výměny dojde také na sociálku! Ano je to tak, situace v této Výměně došla až tak daleko, že se náhradní maminka musela obrátit na sociálku, aby ochránila děti, před jejich rodiči. Tak vzácnou kombinace arogance, lenosti a čisté debility se totiž opravdu jenom tak nevidí.

Výměna manželek 10. díl (27. 5. 2015) - přehrát přes internet.

Věrka je všechno jenom ne matka, i když porodila dvě děti. I když i to je malý zázrak, protože se o ně nestarala před narozením a vlastně se ani nestará teď. Věrka totiž miluje cigára, pohodičku a hry na tabletu a mobilu. Naopak nemá ráda cokoliv co jen z dálky smrdí prací a hygienu. Sama se tím dokonce i chlubí. Paradoxem je, že je na mateřské dovolené a na starost má pouhou jednu malou místnost. Její rodina totiž živoří v malinkém pokojíčku na ubytovně.

Věrka se cítí v pohodě, ale to že trápí a ničí své děti jí vůbec nezajímá. Děti nechodí k lékaři ani k zubaři. Starší dcera má v šesti letech zkažené i druhé zuby. Mladší dcera má vážné problémy s kašláním, které ale nikoho nezajímá. Rodiče jí naopak dál vesele podkuřují pod nos. Tatínek Petr sice nevypadá vůbec zle, celý den je ale v práci a k rodinné situaci je poměrně apatický. Navíc už od pohledu také moc inteligence zrovna nepobral.

Při závěrečné výměně budou padat opravdu tvrdá slova.

Zaujali jsme vás? Tak to si rozhodně přehrajte přes internet Výměnu manželek 10. díl ze středy 27. května 2015. Právě tuto epizodu jsme pro vás nahráli v naprosto skvělé kvalitě, abychom vám jí mohli nabídnout online ke shlédnutí. S námi si jí můžete pustit opravdu pohodlně a zdarma na pouhých pár kliknutí myši. Všechno je to opravdu velmi jednoduché a stačí se pouze přihlásit v horní části těchto webových stránek. Tím si aktivujete online přehrávač a pak už si můžete skutečně Vychutnat novou šokující výměnu, která skončí návštěvou sociálky!