//-->

Rychlyprachy.cz – 84. díl (Kočka z posilovny) online ke shlédnutí

Nový Rychlyprachy.cz 84. díl jsou tady online ke shlédnutí. Video s novým pokračováním oblíbené péčkové reality show je tady. Naše oblíbené Freevideo se opět pochlapilo s novým dílem této úspěšné show a my můžeme být u toho! Právě proto jsme vám nahráli i tento díl, ve kterém se náš borec vypravil do posilovny. A stálo […]

Přímo zde na této webové stránce si můžete přehrát nejnovější pokračování Rychlyprachy.cz 84. díl – Kočka z posilovny. Dnešní epizoda měla svojí premiéru 26. Dubna 2015, ale my vám ji zde přinášíme pohodlně a zdarma. S námi si jí můžete pustit skutečně kdykoliv budete chtít a nad touto lákavou nabídkou se rozhodně nevyplatí dlouho otálet. Dnešním historicky stojedenáctým úlovkem se stala mladičká slečna Denisa z Neratovic. Náš borec jí zastihl přímo při sportování a tak jí přidat ještě jednu zátěž navíc.

Tímto dílem zároveň slaví show Rychlý prachy svoje osmileté výročí! Ano je to tak, tato skvělá show už nás obšťastňuje takto dlouhou dobu. Stále to má ale šťávu a rozhodně je radost se na to dívat. Tento lechtivý pořad stále neztrácí svojí invenci a nebojí se opustit ani brány hlavního města, o čemž svědčí právě i ta dnešní epizoda natočená v Neratovicích. Každopádně opravdu stojí za to.

Rychlyprachy.cz 84. díl online ke shlédnutí.

Náš hrdina Denis se vydal do jedné nejmenované malé posilovny v Neratovicích. Hned od dveří zahlédl na nářadí cvičit Denisu. Mladičká černovláska s piercingem a tetováním hned zaujala. Ze začátku vlažný rozhovor se z placu přesunul do šaten. A tady začali padat i první vážné nabídky. Slečna už sice pracuje, ale jak se říká každá koruna dobrá. Náš borec Denis jí proto nabídl rovnou hezkých dvacet tisíc korun. Nejdříve za svléknutí, pak si nechal trochu pošolíchat bambulína, než konečně došlo i na akci. A byla to taková rychlovka, že si slečna nestačila sundat ani své svítivě fialové kalhotky.

Zkrátka co si budeme povídat náš hezký páreček si zarajtoval přímo v šatně. Nejdřív hezky na koníčka a tak dále. To už vám nebudeme prozrazovat, abyste z toho měli také nějaký požitek. Každopádně je Denisa mladá slečna s velmi pevným tělíčkem. Je na ní vidět, že skutečně pravidelně posiluje. V celé akci tak byla tato tmavovláska opravdu hodně aktivní. To všechno vynahradilo i to, že v horních partiích nepatří mezi zrovna hodně obdařené. Celá akcička sice trvala ani ne půl hodinky, ale vznikl z ní opravdu neopakovatelný záznam, kterým se nyní můžeme kochat i my. Víc slov už tady opravdu není potřeba. Pojďte si ho i vy pustit s námi a skvěle se u něj bavit.

Dnes si detailně prohlídneme krásnou slečnu Denisu.

Rychlyprachy.cz 84. díl (Kočka z posilovny) s krásnou slečnou Denisou už je tady pro vás připraven. Video s tímto dílem jsme pro vás nahráli už s předstihem a to v opravdu skvělé kvalitě. Vy si ho nyní můžete pustit naprosto pohodlně a zdarma přímo zde na této webové stránce. Tady není moc věcí k rozmýšlení. Prostě do toho pojďte s námi a dobře se bavte. Věříme, že rozhodně nebudete litovat a právě toto pokračování Rychlých prachů vám poskytne opravdu krásnou podívanou!