//-->

Výměna manželek 22. Dubna 2015 online ke shlédnutí

Nový díl Výměny manželek z 22. Dubna 2015 online ke shlédnutí. Nová řada Výměny manželek je tady u s pátou epizodou. I dnes nás čekají napínavé chvíle, které si připravil sám život. Dojde na dramatické momenty, chvilky prozření, ale i docela zábavné chvilky. Tak už to prostě chodí.

Pro všechny fanoušky reality show Výměna manželek, jsme připravili její nejnovější díl online ke shlédnutí. S námi si ho budete moci pustit naprosto pohodlně a zdarma na pouhých pár kliknutí myši. Tak by to ostatně mělo být. My doufáme, že tuto jedinečnou šanci využijete a budete se s tímto povedeným pořadem opravdu bavit. Je až neuvěřitelné jak rychle to utíká a proto se naše oblíbená Výměna dostává už do poloviny. Dohromady totiž bylo natočeno 10. díl a tento je v pořadí už pátý premiérový. V televizi se poprvé vysílal ve středu 22. Dubna 2015, ale tím se nemusíte nijak zvláště zaobírat. S námi si tuto epizodu pustíte pohodlně a zdarma online kdykoliv jenom budete chtít.

Nejnovější Výměnu manželek jsme pro vás nahráli ještě s předstihem, takže si jí nyní pustíte opravdu jednoduše. Video s pořadem je samozřejmě v perfektní kvalitě, takže by nic nemělo bránit vašemu zážitku.

Výměna manželek z 22. Dubna 2015 online pro vás.

Nyní už se ale pojďme podívat na to nejdůležitější a to je to, o čem tento díl Výměny vlastně bude? I dnes to bude střet trochu volnomyšlenkářského způsobu života s disciplínou a pořádkem. Dnešní díl bude navíc specifický, že budeme cestovat. Po prvé v této řadě se podíváme do zahraničí a to konkrétně do slunného Řecka. Tam se podívá Žaneta, která je právě zastánkyní oné tvrdé linie. Má ráda pořádek a disciplínu na kterou si opravdu velmi potrpí. Čistota je pro ni div ne smysl života. Samozřejmě manžel Čech je sice příjemný a srdečný, ale na normální poměry také celkem svérázný, takže jejich sžití opravdu nebude jednoduché.

Žaneta má navíc nejeden zlozvyk. Třeba je opravdu závislá na sledování českých seriálů, což její náhradní manžel nese s velkou nelibostí. Dokonce před ní předstírá, že nefunguje televize. To Žanetu dohání doslova k šílenství, protože svůj oblíbený pořad chce sledovat opravdu za každou cenu. Hodně překvapivé na tom celém je, že Žaneta je poprvé u moře, z čehož je úplně uvytržení. Před poznáváním nové země, ale stejně raději dá přednost dívání se na seriály.

V nové Výměně se podíváme až do dalekého Řecka.

Na druhé straně Evropy není situace o moc lepší. Pohodová ženská Ella se totiž dostala do rodiny, kde je všechno naplánované a vládne zde opravdu tuhý řád. Skoro se zdá, že ani drobné odchylky od programů nejsou možné. Kvůli třem dětem je sice nutné udržovat alespoň nějakou disciplínu, ale to co se tady děje opravdu nemá obdoby. Ella na to opravdu není zvyklá. Skoro to navíc vypadá jako by si tímto stylem života její nový manžel doháněl nějaký mindrák. Jinak je to totiž naprosto neprůbojný člověk, který zůstane stát tam, kam ho člověk nechá.

To je ve vší stručnosti nejnovější pokračování oblíbené reality show Výměna manželek 5. díl vysílaný ve středu 22. Dubna 2015. Snad se nám podařilo vás zaujmout, protože je opravdu o co stát. I dnešní epizoda bude zajímavá a doslova nabitá různými dramatickými momenty. Některé vyhrocené situace budou dokonce až tragikomické. Každopádně věříme, že právě i tato epizoda vás bude inspirovat a strávíte s ní zajímavé chvíle. Video už tady na vás čeká a jeho přehrání je opravdu jednoduché. Na rozdíl od oficiálního webu Novaplus.cz tady pro vás zůstane nová Výměna k přehrání už napořád. Pojďte do toho s námi a dobře se bavte!