//-->

Výměna manželek z 10. 6. 2015 (Gábina a Mili) k přehrání online

Přehrajte si přes internet nové pokračování Výměny manželek z 10. 6. 2015. Exkluzivně na této webové stránce si můžete naprosto pohodlně pustit tuto aktuální epizodu, která přinese další zajímavé příběhy.

Máme tu další týden a s ním i nové pokračování Výměny manželek z premiérové sedmé série. Vypadá to, že tvůrci této rodinné reality show si šetřili to nejlepší až nakonec. Zatímco v předminulém díle jsme se mohli zhrozit nad špínou z ubytovny, tak dnešní pokračování bude podobně dramatické a konfliktní. A opět se podíváme až na sociální dno. Dramaturgové Výměny se totiž rozhodli Vyměnit dva závisláky.

Nový Výměna 12. díl online pro vás.

Zatímco v rodina z Moravy, kterou vede manažerka Mili má problém s tatínkem Přemyslem, který je závislí na hazardních hrách a automatech, tak druhá rodinka z malé české vesničky, s velmi akční Gábinou má problém zase přímo s ní, protože pije více, než je zdrávo. Dokonce tolik, že už je možné mluvit o závislosti na alkoholu. Tito dva závisláci se tedy nyní dostanou pod jednu střechu. Budou se muset postarat o mladé děti. Přemek má navíc velmi svéráznou povahu, takže o různé konflikty rozhodně nebude nouze.

Dnešní Výměna bude rozhodně velmi zajímavá a vyhrocená. Něco takového tady skutečně ještě nebylo. Je otázkou jestli Gabriela a Přemek nakonec dokážou prohlédnout a zjistí, že mají opravdu vážný problém, který by měli řešit. A nebo ho budou dál ignorvat, zatímco jejich rodiny budou trpět? A co vlastně druhá domácnost, které se ujme manažerka Mili? Přeci jenom i ona je zvyklá na zcela jiný život, než jenom posluhovat náhradnímu manželovi. Ona je přeci hlavou rodiny a tak má o všem své představy.

Přemek dovede být pěkný nervák!

Nejnovější Výměnu manželek ze středy 10. června 2015 s odvážnou manažerkou Mili a závislou alkoholičkou Gabrielou si můžete přehrát online na oficiálních webových stránkách Novaplus.cz. Druhou možností jsou tyto naše webové stránky, kde vám tento seriál přinášíme pohodlně a zdarma. Navíc je to v maximální možné kvalitě a bez otravných reklam! Využijte této šance a dobře se bavte.