//-->

Farmář hledá ženu 3. série online ke shlédnutí

Přehrát nový díl reality show Farmář hledá ženu. Seznamovací show televize Prima Farmář hledá ženu se stala velmi oblíbenou a populární. A to je i důvod proč jsme se jí zde rozhodli vám nabídnout pohodlně online ke shlédnutí. Přímo zde máte všechny díly nové 3. řady Farmář hledá ženu (2013). Opět nás čeká neotřelá show […]

Farmář hledá ženu je skutečně netradiční a originální reality show, ve které jde nejenom o seznamování, ale také o to vtipnou formou ukázat všechny nástrahy života na vesnici. Ono také ještě, aby to nebylo vtipné, když mnohé městské paničky, mají o životě na vesnici vskutku romantické představy a všechnu tu práci si neumí vůbec představit. Celý pořad uvádí Laďka Něrgešová, která pár vlídnými slovy dokáže i jinak nejisté farmáře uklidnit.

Schéma reality show má v něčem hodně tradiční rysy. Nejdříve se startuje Medailonky, ve které si diváci vyberou, kteří farmáři se vlastně budou show účastnit. Farmáři pak obdrží kupu dopisu, ze které si musí vybrat deset nejzajímavějších. Postupně pak svůj výběr zužují a zužují, až dojdou ke konečnému výsledku.

První díly pořadu se vysílali v roce 2010 a tak je jasné, že na sebe třetí řada nenechala dlouho čekat. Startuje třetí řada oblíbené reality show! Co myslíte, podaří se našim farmářům hledající ženu, aby našli nejenom jí ale celkově i životní pohodu a štěstí? Pokud chcete zjistit odpověď na tuto otázku, tak rozhodně dlouho neváhejte a nejnovější díl oblíbeného pořadu si rozhodně pusťte. Přímo zde jsme ho pro vás připravili online ke shlédnutí.