//-->

Výměna manželek 3. díl – Přehrát přes internet

Výměna manželek 3. díl z 8. Dubna 2015 k přehrání přes internet. Pojďte si i vy pustit nové vydání populární reality show o partnerských vztazích online. Na této webové stránce pro vás máme nejnovější epizodu tohoto seriálu, který nabízí náhled do života obyčejných českých rodin a jejich domácností.

Pořad Výměna manželek 3. díl je tady! Týden uběhl jako voda. Možná to bylo i tím, že byly velikonoční svátky a přes ty to všechno vždycky stejně tak rychle uteče. Každopádně je to jenom dobře, protože tu máme zase další nový a premiérový díl oblíbené Výměny manželek. Na tuto skvělou reality show ukazující různé strasti partnerského soužití a rodinného života jsme se načekali poměrně dlouho a o to větší důvod je nenechat si jí ujít. Právě proto jsme pro vás připravili i dnešní nejnovější díl ze středy 8. 4. 2015 online ke shlédnutí. S námi si ho budete moci přehrát opravdu jednoduše a na pouhých pár kliknutí myši.

Video s novou Výměnou pro vás máme v opravdu bezvadné kvalitě. Díky nám a internetu si ho budete moci přehrát kdykoliv jenom budete chtít. To je opravdu skvělá šance, kterou byste měli využít. Děláme to jenom pro vás.

Přehrát přes internet reality show Výměna manželek 3. díl.

Ale zpět k dnešní Výměně a tomu co v ní uvidíme. Dnes se bude stěhovat mladá a krásná Kateřina z města na vesnici. Naopak vyzrálá a rázná Dana půjde z města poznat život ve městě a péči o tři malinké děti. Ani pro jednu z dam to nebude jednoduchý úkol a jejich nový manželé jim v tom zrovna moc pomáhat nebudou. Péči o domácnost sice zvládnou obě, ale pro Kateřinu je zajišťování hospodářství něčím úplně novým. Stejně Dana už o malé děti nepečovala hodně dlouho. A tři takové děti najednou na starost neměli ještě nikdy.

Navíc má Kateřina problémy s Milanem, ačkoliv už má blízko důchodový věk, tak se stále cítí mladý a při síle a to v značně intimních otázkách. Své nové krásné ženě tak dává jeden dvojsmyslný a nemravný návrh za druhým. Ta se to sice snaží brát s humorem, ale v pozadí zůstává atmosféra, že Míla je jeden z těch, který by si určitě dal ještě říci. O moc lehčí to nemá ani Dana v Orlové. Její nový manžel Honza jí moc nepomáhá a vlastně je dost laxní i v otázce svých povinností. Jeho postoj je, že živá rodinu a víc od něj nemůže nikdo moc chtít. Jenže Dana chce, a tak se za začátku poklidná Výměna postupně mění v dramatické peklo.

Kateřinin manžel Honza se dovede pěkně rozčílit.

Jak to celé v obou rodinách nakonec dopadne? To víc než dost zajímá i nás. Právě proto jsme se rozhodli vám tuto epizodu nabídnout online ke shlédnutí přímo zde na této webové stránce. S námi si tento díl budete moci pustit opravdu jednoduše a kdykoliv jenom budete chtít. To je opravdu férová nabídka, kterou se vyplatí využít. Toto pokračování pořadu Výměna manželek 3. díl se v na televizi Nova vysílalo ve středu 8. Dubna 2015. My vám ho ale přinášíme k přehrání přes internet, kdykoliv jenom budete chtít. Každé další slovo už je marné, tak do toho pojďte s námi a dobře se bavte!