//-->

Rychle a zběsile 7 – přehrát online

Film Rychle a zběsile 7 přehrát zdarma přes internet. Pojďte si i vy s námi pustit tento akční film doslova nasáknutý benzínem. Poslední role Paula Walkera přes smrtí je tady. V hlavní roli opět budou ty nejlepší auta společně s nejodvážnějšími řidiči. Bude to opravdu adrenalinová podívaná.

Přímo zde na této webové stránce jsme pro vás přichystali online ke shlédnutí film Rychle a zběsile 7. Jedná se o pokračování legendární série plné vytuňených aut, nelegálních závodů a zběsilých honiček. Jenom málokterý film se zapsal do západní kultury právě tak jako tento snímek. Pokud vás zajímá více, tak jste se rozhodně dostali na správnou stránku. Film režíroval James Wan známější spíše z režírování hororů jako Saw. Této dlouhé sérii tak dokázal vdechnout zcela novou energii. Film měl premiéru v českých kinech 2. Dubna 2015. My jsme ho ale pro vás přichystali online ke shlédnutí přímo zde na této webové stránce. S námi si ho budete moci pustit kdykoliv jenom budete chtít.

Hrdinové série Rychle a zběsile už si toho prožili opravdu hodně. Ostatně při jejich rychlé jízdě se ani není čemu divit. Skoro se zdá, že pro ně neplatí přírodní zákony. Díky různým akcím si ale naši hrdinové nadělali spoustu nepřátel. Jeden z nich se teď postaví proti nim. Je to Deckarda Shawa (zahrál si ho Jason Statham). Proti němu vypadají všichni ostatní s kým se zatím měli čest střetnout jenom jako malé děti. Decker je skutečný zabiják. Nelítostný profesionál, který odsraní z cesty každého, kdo si do ní stoupne.

Rychle a zběsile 7 online pro vás.

Shaw je zabiják, který má za sebou elitní armádní výcvik a dobrý důvod chtít naše hrdiny sprovodit ze světa. Jsou to totiž právě oni, kdo zabili jeho mladšího bratra Owena. Možná právě proto je vám jeho jméno povědomé, protože jsme se s ním setkali už v předešlém dílu. Shaw si jde za svou vražednou pomstou, kde má v plánu sprovodit ze světa všechny naše hrdiny i jejich blízké. Nebere však v potaz jednu věc a to je, že dovedou být pekelně rychlý.

V novém Rychle a zběsile 7 si zahraje naposledy původní parta, ve které nemůže chybět Vin Diesel jako Dominic Toretto a nedávno zesnulý Paul Walker jako Brian O’Conner. Vrátí se ale i další jako například Michelle Rodriguez v roli Letty Ortizová, Jordana Brewster jako Mia Torettoová nebo Tyrese Gibson jako Roman Pearce. Zkrátka stará dobrá parta jak ji známe, ale tentokrát v parách s pomstychtivým zabijákem. Opět nás čeká nadupaná show plná rychlých aut, která vám nedá ani na chvilku oddychnout. Tento film je opravdu nasáklý vůní benzínu a proto stojí opravdu za to. Nevěříte nám? Tak si ho pusťte a uvidíte sami.

Celá parta hezky pohromadě.

Film Rychle a zběsile 7 jsme pro vás přichystali online ke shlédnutí. Přímo zde na této webové stránce si ho budete moci přehrát opravdu jednoduše a zdarma. Snažíme se vám tento povedený film zpřístupnit v maximální možné kvalitě a to jak v originálním anglickém znění, tak s českým dabingem. Stramování v našem internetovém přehrávači je opravdu velmi jednoduché a stačí se jenom přihlásit v horní části těchto webových stránek. Pak už vám všechno půjde samo a my věříme, že se s tímto filmem budete opravdu skvěle bavit. Tak přidejte plyn!

Další informace o filmu naleznete například na jeho profilu na FDB.cz. Ještě jednou vám přejeme příjemnou zábavu.