//-->

Svatby v Benátkách 58. díl online ke shlédnutí

Svatby v Benátkách 58. díl online ke shlédnutí pro vás. Komediálně dramatický seriál televize Prima je tady s novou epizodou z úterý 14. Dubna 2015. Vy si jí můžete přehrát přímo zde na této webové stránce a to naprosto pohodlně a zdarma. Pevně věříme, že tuto jedinečnou šanci využijete.

Seriiál Svatby v Benátkcáh 58. díl už je tady. Čeká na vás přímo zde, až si ho jednoduše na pouhých pár kliknutí myši přehrajete. Nejdříve se samozřejmě musíte přihlásit v horní části těchto webových stránek, ale pak už vašemu filmovému zážitku nebude bránit opravdu nic. Tak by to ostatně mělo být. Tento oblíbený seriál, který si nenecháme ujít ani vy, jsme pro vás nahráli ještě před jeho oficiální televizní premiérou, která byla v úterý 14. Dubna 2015 v hlavním vysílacím čase. Video s dílem pro vás máme v opravdu prvotřídní kvalitě a vy si ho tak budete moci přehrát online kdykoliv jenom budete chtít. To je opravdu neopakovatelná možnost.

Nejdříve se ale pojďme podívat na konkrétní události dnešního dílu, abyste věděli, co vás vlastně čeká a na co se máte či nemáte těšit.

Olze hrozí, že přijde o děti. Dvojčata jsou přitom to jediné na co jí v životě opravdu záleží. I její svatební salón je nic proti jejím dětem. To všechno kvůli zranění, které přivodila Elišce a za které jí dost možná bude žalovat. Olga má kvůli tomu obrovský strach, ale ještě vůbec není jisté, jak se Eliška zachová. Ona sama by snad ani nic nepodávala, ale paní Krejzová jí nabádá k tomu, aby to rozhodně nenechávala být jenom tak a že si za svou újmu zaslouží nějaké odškodnění.

Svatby v Benátkách 58. díl online ke shlédnutí

Moc dobře na tom není ani Lola. Ta pro změnu potratila dítě a už nechce být sama. Proto se vydá na noc k Olze, která jí podrží. Vlastně se holky utěšují navzájem. Postupně zabřednou do opravdu hluboké konverzace a Lola se Olze svěří dokonce s informacemi ze svého dětství, což ještě nikdy neudělala.

Paní Krejzová se rozhodne na dobro přestěhovat. Její byt jí připadá prázdný a smutný a tak si řekla, že ho raději přenechá dětem a půjde bydlet ke své lásce – Karlovi. Jenže tomu se neobtěžuje to ani oznámit, takže na chudáka Karla čeká poměrně velké překvapení.

Lenka je nemocná a musí se léčit. David za ní ale rychle sežene náhradu. Tou je zdravotní sestřička sestru Arletu Říčanová. Je to opravdu temperamentní a zajímavá žena, která jistě v Ordinaci zapříčiní nejednu zajímavou situaci.

Jonáš musí pomáhat paní Kloudové, která ho má pod palcem. Dokonce se zdá, že si ho ochočila téměř jako beránka.

Paní Vágnerová opět otravuje Aloise. Má k tomu však velmi dobrý důvod a to je ten, že chce zpátky své peníze. Alois se to snaží uhrát do kouta, což se mu nakonec skutečně povede. Na jak dlouho ale má klid? Kromě toho Alois pomáhá Filipovi, aby přemluvili společně Elišky k tomu, aby si trestní oznámení rozmyslela.

To je to hlavní z dnešního aktuálního pokračování seriálu Svatby v Benátkách 58. díl. Snad se nám podařilo vás alespoň trochu zaujmout, protože tato epizoda rozhodně stojí za to. V televizi měla svojí premiéru v úterý 14. Dubna 2015, ale vy si jí s námi můžete pustit pohodlně a zdarma přes internet třeba právě teď hned. A nebo prostě kdykoliv jindy budete mít čas. Každopádně si jí nenechte ujít, protože bude určitě stát za to. Za autorský team těchto webových stránek vám přejeme jenom tu nejlepší možnou zábavu.