//-->

Přehrát online Výměna manželek 15. 4. 2015

Výměna manželek ze středy 15. 4. 2015 přehrát zdarma přes internet. Pojďte si i vy pustit nejnovější pokračování oblíbené reality show televize Nova, ve kterém si dvě ženy na deset dní prohodí své role. Dnes to bude laxní a klidná Jarka společně s temperamentní a moderní Kristýnou. Jak to celé dopadne?

Na této webové stránce jsme si pro vás připravili další vydání oblíbené Výměny manželek. Video jsme pro vás nahráli ještě před jeho oficiální premiérou a to v naprosto skvělé HD kvalitě, která předčí i běžné televizní vysílání. Věříme, že si tak tento oblíbený pořad budeme moci skutečně krásně vychutnat. I dnes se samozřejmě bude na co dívat. A kdo ví, třeba i vy se něco poučíte o fungování partnerských vztahů a nebo o tom, jak se chovat ke svému protějšku. Pokud patříte mezi ty šťastné a spokojené, tak si třeba i zalitujete fungování jiných rodin. Život je ale různý a nikdy jednotvárný, což je jenom dobře.

Nejnovější Výměnu manželek 4. díl, který měl svojí premiéru v televizi 15. Dubna 2015 u nás můžete sledovat naprosto pohodlně a zdarma. Na rozdíl od oficiálního webu Novaplus.cz vás také nebudou rušit žádné reklamy. Velmi podstatným rozdílem je rovněž to, že u nás už seriál zůstane zveřejněný napořád.

Výměna manželek 15. 4. 2015 k přehrání přes intenet.

A jak to vlastně bude v tom dnešním díle? Úplně jednoduše a jako vždy si své role vymění na deset dní dvě rozdílné ženy z naprosto rozdílných rodin. Tou první bude Kristýna a tou druhou Jaruška. Společného mají obě dvě asi opravdu jenom to, že jsou manželkami. Jinak je dělí věk, temperament, vzhled, sociální postavení, názory i jejich samotné rodiny. Je tak naprosto jasné, že ani pro jednu z žen nebude soužití s novým partnerem vůbec nic jednoduchého. Jendou ale souhlasili s touto výzvou a tak jí prostě musí podstoupit. Navíc to úplně zadarmo také není, protože na konci čeká na obě dvě ženy velmi lákavá odměna 50 tisíc korun. To už se sice nikde jenom tak neříká, každopádně je to pravda.

Začneme od Jarušky, což je taková průměrná česká žena. Skoro by se dalo říci až domácí puťka. Špinavá blondýna ve středních letech má ráda seriály a hlavně domácí pohodu. Ostatně s líným manželem Jiřím nemůže ani nic více dělat. Je to prostě taková trochu povalečská domácnost, což oběma docela vyhovuje. Bohužel jejich rodina má i více nešvarů. Ačkoliv očividně nemají peníze nazbyt, tak horentní sumy vyhazují za cigarety a jiné podobné radovánky. Jaruška vypadá, že na všechno už rezignovala a tak se snad pro ni Výměna stane novým impulsem do života. My doufáme, že ano, protože jí rozhodně nepřejeme nic zlého.

Jiří má velmi svérázný pohled na svět.

To druhá žena Kristýna je z úplně jiného těsta. Mladá moderní maminka s krátko střiženými černými vlasy má zřejmě úplně jinou představu o životě. I ona má přitom malý baráček, ale určitě mnohem útulnější. Se svým manželem musí neustále něco podnikat a i na jejich domácnosti je rozhodně vidět, že zahálka tady není na běžném pořadu dne. Střet těchto dvou přístupů k životu rozhodně nebude jednoduchý. Na druhou stranu obě ženy nejsou nijak přehnaně konfliktní stejně jako jejich partneři, takže jsou ochotni to nějak snést.

Takto bude vypadat nejnovější Výměna manželek z 15. Dubna 2015. My jsme jí připravili jenom pro vás na této webové stránce. S námi si jí budete moci pustit opravdu jednoduše a zdarma. Neváhejte tak už ani chviličku a pojďte do toho s námi. Uvidíte, že se u seriálu budete dobře bavit a strávíte s ním opravdu příjemné chvíle. Tak by to ostatně mělo být a my vám nemůžeme přát nic jiného. Výměna manželek je opravdu unikátní projekt, který nemá na českých obrazovkách obdoby. Možná právě i proto se těší i po tolika sériích opravdu značné popularitě. Víc už k tomu není co dodat, prostě si to pusťte a uvidíte. Přejeme vám hezkou zábavu!

Novou Výměnu manželek si také můžete pustit online na této partnerské webové stránce.