//-->

Seriál Všechny moje lásky 15. díl online ke shlédnutí

Všechny moje lásky 15. díl už tady na vás čekají online ke shlédnutí. Přímo zde na této webové stránce jsme pro vás přichystali tento skvělý seriál ze života od televize Prima Family. Dnešní díl se v premiéře vysílal ve středu 22. Dubna 2015 v hlavním vysílacím čase. A o čemže vlastně bude?

V novém díle českého seriálu Všechny moje lásky nás čekají opět zásadní zvraty a zajímavé momenty. Samozřejmě se bude hodně i vzpomínat na staré dobré časy. Kromě toho ale budeme všichni svědky toho, jak si Jana s Marií si budou připomínat své hříchy z puberty a mládí. Takže vzpomínání nemusí být vždy úplně příjemné. Na druhou stranu už je to tak dávno, že to obě berou skutečně s velkým humorem. Kromě toho si také připomenou jednu párty, na kterou nevzpomínají pouze a jenom v dobrém. Během rozhovoru vyjde rovněž najevo, že se Marie fotila za peníze a nebyly to zrovna nejslušnější fotky. Marie s Janou dokonce vypátraly, že fotky Marie jsou i po tak dlouhé době stále veřejně dostupné. Marie tak naplánuje velkou akci, aby své akty získala nazpět a definitivně je zničila.

Všechny moje lásky 15. díl online pro vás.

A jak to vlastně bude přesněji? Jana s Marií si budou připomínat své hříchy z puberty a mládí. Možná se to nezdá, ale i ony byly pěkné divošky, které vyzkoušeli ledascos. Připomenou si tak jednu opravdu bujarou párty, na kterou ale nevzpomínají vůbec v dobrém. Během rozhovoru vyjde rovněž najevo, že se Marie kdysi dávno fotila za peníze a byly to docela hodně odvážné snímky. Marie s Janou následně napadne, že vlastně vůbec neví, co se s dotyčnými snímky stalo a tak se vhrnou na jejich hledání. No a světe div se dokonce se jim podaří je vypátrat. Hanbaté fotky Marie jsou i po tak dlouhé době stále veřejně dostupné. To Marii zrovna nepotěšilo, takže naštvaná Marie naplánuje velkou akci, aby své hříšné akty z mládí získala rychle zpátky. Hlavní důvod je, že je chce samozřejmě zničit, i když není to už škoda?

Celá akce se však nebude vyvíjet vůbec dobře. Marie si naivně myslela, že vše bude jednoduché a snadné, ale ve spárech uměleckého fotografa nyní pro změnu uvízne nezkušená Zuzana. Přemluví ji tedy k něčemu, co by ani sama nechtěla? Bude se historie opakovat?

Kromě toho se ale samozřejmě dějí i další věci. Třeba Patrik s Lízou se chtějí dostat z hluboké krize, která je v jejich partnerském vztahu již dlouhodobější. Podaří se jim to? Zdá se, že oba dva mají upřímnou snahu to zlepšit, ale ani to bohužel nemusí stačit.

Jaké nové příběhy nás asi dnes čekají?

Tak to by bylo stručné shrnutí seriálu Všechny moje lásky 15. díl, který už tady na vás čeká online ke shlédnutí. Video s touto epizodou jsme pro vás přichystali naprosto pohodlně a zdarma. V televizi se vysílala ve středu 22. Dubna 2015 v hlavním vysílacím čase, ale vy se na to nemusíte nijak zvláště ohlížet. Každopádně se opět jedná o hodně zábavný a povedený díl. Pokud jste si tedy i vy tento seriál za tu krátkou dobu zamilovali, tak není nic jednoduššího, než si tuto epizodu přehrát s námi přes internet. Nám nezbývá nic jiného, než vám k tomu popřát příjemnou zábavu a hezky strávené chvíle.