//-->

Noční běžec (2015) online ke shlédnutí

Americký akční krimi film Noční běžec už na vás čeká online ke shlédnutí. Přímo zde na této webové stránce jsme pro vás připravili k přehrání hodně zajímavý akční snímek, který v sobě má i pořádný kus dramatu. Ve filmu si zahrál Liam Neeson jako pořádně drsný zabiják a gangster z Brooklynu.

Pro všechny fanoušky kvalitních akčních filmů tady máme opravdu skvělou zprávu. Čeká na vás totiž skvělý snímek Noční běžec, který měl svojí premiéru v českých kinech 16. Dubna 2015. Za velmi krátkou dobu se vyhoupl na přední příčky divácké návštěvnosti, čemuž se není ani moc co divit. Režisér Jaume Collet-Serra natočil podle scénáře Brada Ingelsbyho opravdu hodně povedený snímek, který zaujme nejenom akčními scénami, ale i drsným příběhem, který má v sobě opravdu podmanivou atmosféru. Chcete vědět více, tak to jste na té správné adrese, protože my vám přinášíme nejenom shrnutí příběhu filmu, ale kromě toho jsme ho i nahráli a máme ho tady pro vás online ke shlédnutí. S námi si ho budete moci pustit opravdu pohodlně na pár kliknutí myši. Samozřejmostí je naprosto excelentní kvalita.

Nyní už ale k příběhu filmu. Hlavním hrdinou je Jimmy Conlon, kterého si zahrál Liam Neeson. Je to zabijácké eso, gangster takového kalibru, že se mu i ti nejhorší zločinci raději vyhýbají pořádným obloukem. Jimmy je totiž nejenom velmi brutální a přesný, ale také inteligentní. Vždycky dovedl být o krok napřed před policií. Své nepoctivé řemeslo bral jako poslání a životní vášeň. Jediný kdo se ho nemusí bát je jeho přítel a jistě ne náhodou také šéf místní mafie Shawn Maguirea.

Film Noční běžec (2015) online ke shlédnutí.

Jimmymu je 55 let a má za sebou opravdu dlouhou více než tři dekády trvající kariéru. Za tu dobu se setkal opravdu s lecčíms, ale vždycky z toho dokázal vyklouznout. Jak ale stárne, tak i jeho schopnosti přeci jenom polevují. Jeden zarputilý detektiv z kriminálky mu jde po krku už pěkně dlouho. Zatím nikdo neměl štěstí, ale to by se brzy mohlo změnit. Jimmy měl před svým sokem vždy velký náskok a doslova se mu vysmíval. V poslední době se ale jeho ostražitost vytrácí. To souvisí mimo jiné i s tím, že jeho nejlepším kamarádem se stala sklenka něčeho ostřejšího.

Jako správný drsňák si z toho ale moc nedělá. Zlom přijde až v momentě, kde se hlavním terčem stává jeho syn Mike. Kriminálka si myslí, že právě přes něj by se mohla dostat k Jimmymu. Ten se svým synem sice nemám nijak moc dobrý vztah a vlastně ho posledních několik let neviděl, ale tohle si přeci nemůže nechat ani náhodou líbit! Je to přeci jeho krev a za tu se musí bojovat. Mafie je sice jeho největší rodinou, ale i za tu biologickou má smysl se obětovat.

Zabiják Jimmy se ještě nechystá do důchodu.

To je ve zkratce příběh filmu Noční jezdec (2015), který vám přinášíme na této webové stránce online ke shlédnutí. S námi si ho můžete pustit opravdu pohodlně a zdarma na pouhých pár kliknutí myši. Teď už je jenom na vás, jak tuto skvělou šanci využijete. My pevně věříme, že ano. Liam Neeson se v poslední době stává jedním z nejznámějších akčních hrdinů, takže je rozhodně na co se koukat. Čeká nás struhující příběh s gangsterkou tak hutnou jako ten nejkrémovější pudink. Pojďte do toho s námi a dobře se bavte.