//-->

Film 60 sekund (2000) online ke shlédnutí

Americký akční krimi thriller 60 sekund online ke shlédnutí. Přímo zde na této webové stránce jsme pro vás přichystali povedený akční film s Nicolasem Cagem v hlavní roli. 60 sekund natočil režisér Dominic Sena podle scénáře Scotta Rosenberga a H.B. Halickiho. Nyní si film můžete pustit pohodlně online.

Přímo zde na této webové stránce už na vás čeká film 60 sekund. V anglickém originále se film jmenuje Gone in Sixty Seconds. Jedná se sice už o trochu starší snímek, který má ale stále svojí šťávu. Na tomto příběhu ostatně nemá zas až tolik co zastárnout, protože je o zločincích ze staré školy. Film jsme pro vás natočili ve skvělé kvalitě, obrazové i zvukové, takže vám ho nyní můžeme naservírovat naprosto pohodlně a zdarma. Pevně věříme, že si ho opravdu užijete a strávíte s ním příjemné chvilky. Kromě Cage uvidíte ve filmu i další skvělé herce jako například Angelinu Jolie.

A jaký příběh na nás vlastně čeká? Hlavním hrdinou je Randall Raines, kterého si zahrál Nicolas Cage. Každý ho ale zná spíše pod přezdívkou „Memphis”. Dříve se živil jako zloděj aut a býval ve svém oboru opravdovou špičkou. Skutečně vyhlášeným odborníkem široko daleko. Samozřejmě dostal i párkrát přes prsty až se nakonec po jedné nepovedené akci rozhodl sekat dobrotu. Jenže jakmile někdo pozná temnou stranu síly, tak už pro něj neexistuje žádná cesta zpátky. Pořád to v člověku zůstává a stačí jenom malý impuls, aby původní vášeň znovu vzplála. Tomu se samozřejmě nemůže ubránit ani Memphis.

Akční krimi film 60 sekund online pro vás.

Randallovi schopnosti se ukážou jako velmi cenné v momentě, kdy se jeho mladší brácha zaplete s jedním opravdu nebezpečným gangsterem. A ještě horší na tom je, že mu způsobí škodu. Jenom kvůli němu přijde o pět desítek luxusních vozů. Tady už nejde jenom o peníze, ale i o prestiž a autoritu vůdce gangu. Nebezpečný mafián si to samozřejmě nenechá líbit.

V ten moment dostane Randall nabídkou, kterou nemůže odmítnout. Má ukradnout všechny ztracené auta během tří dní. Pokud se mu to povede, tak život jeho bratra bude ušetřen. Pokud ne, tak jeho bratr bude nelítostně zabit. Pro Memphise to nebude vůbec jednoduché. Bouráky, které má ukrást mají samozřejmě špičkové zabezpečení. Mnohdy patří navíc velmi vlivným a nebezpečným lidem, které si rozhodně není radno rozhněvat.

Randall, ale býval a stále je špičkou. Velmi rychle se rozpomene na všechny své dovednosti. Velmi brzo se mu také povede dát dohromady profesionální team, se kterým se bude moci do této práce pustit. Jeho přátelé stále dělají v oboru včetně krásné a charizmatické Sáry, která vždycky bývala jeho pravou rukou. Problém jsou samozřejmě i policajti, kteří se za posledních pár let také celkem zlepšili. Kdo ale nakonec vyhraje tento závod bez pravidel, ve kterém jde o všechno?

Adrenalinová podívaná jenom pro vás.

To je ve zkratce film 60 sekund, který jsme pro vás připravili online ke shlédnutí přímo zde na této webové stránce. U nás si tento snímek můžete přehrát opravdu jednoduše a zdarma. My doufáme, že se nebudete moc dlouho rozmýšlet a půjdete do toho s námi. Rozhodně je o co stát. Snímek 60 sekund měl premiéru v českých kinech 10. 08. 2000 a od té doby už se samozřejmě vysílal i několikrát v televizi. U nás si ho ale můžete pustit pohodlně a zdarma přes internet. A navíc bez otravných reklam. Dobře se bavte.