//-->

Ordinace v růžové zahradě 550. díl – online ke shlédnutí

Ordinace v růžové zahradě 550. díl zdarma k přehrání přes internet. Hledáte video s novým dílem oblíbeného seriálu TV Nova? Tak už nemusíte, protože jsme ho připravili pro vás přímo zde a to tak, abyste si ho mohli pustit jednoduše a prakticky okamžitě. Jenom na vás už čeká tato nejnovější zábavná epizoda.

Populární seriál Ordinace v růžové zahradě 2 se dočkal takového svého malého jubilea. Ano je to skutečně tak a po dlouhých letech to dotáhl až na hezkou číslovku 550. dílu. Je opravdu až neuvěřitelné, že se seriál ani po takové době neztrácí nic ze své atraktivnosti a zábavnosti. Právě proto jsme ostatně jeho nejaktuálnější díl ze čtvrtku 12. února 2015 připravili online ke shlédnutí. Budete si ho moci pustit přímo na této webové stránce a to naprosto pohodlně a zdarma. A jaké pak události a příběhy se budou odvíjet právě v tom dnešním pokračování?

Děti po Marii Pokorné utečou z Prahy. Sami se tajně vrátí k Běle. Jejich bratr Radek péči o ně nezvládá, protože je sám ještě nedospělí. Eliška a Vašík to cítí a proto se sami rozhodli vrátit do Kamenice. Běla z toho moc nadšená není, protože zároveň ví, jak je Radek paličatý a že se dál bude snažit o své sourozence bojovat, přitom by bylo nejlepší, kdyby to celé zůstalo tak, jak si to vlastně i sama Marie přála. Radek se skutečně snaží, ale je to prostě zodpovědnost, kterou ještě není schopen zvládnout.

Ordinace v růžové zahradě 550. díl z 12. února 2015 - sledujte online!

Tajný plán Jáchyma, Babety a dalších lidí z nemocnice je na dobré cestě. Podařilo se namluvit doktorovi Švarcovi Heluš a naopak. Vypadá to mezi nimi opravdu velmi slibně. Dokonce i svatba už se chystá. Jenže jak to tak bývá, tak nemohou myslet na všechno. Simona se totiž rozpovídá přes Heluš o tom, jaké to bylo, když ona chodila se Švarcem. To je samozřejmě velmi nebezpečné, protože tak hrozí, že by mohlo Heluš dojít, jaký je Bobo ve skutečnosti zač.

Nový ředitel Hejduk to nemá jednoduché nejenom v nemocnici, ale i doma. Neustále na něj totiž naléhá jeho dcera Stela, kterou má opravdu rád, aby s ní jel do vězení, kde je zavřený její bratr René. Hejduk je ale na syna stále naštvaný. Nemůže mu odpustit co udělal a jak pošpinil rodinné jméno. Měl to být přeci skvělý doktor, který je právě na vrcholu své kariéry. Měl lidem pomáhat a ne jako tomu člověku, co zmrzačil a za co teď piká ve vězení.

Jirka se stále nevzdává naděje, že bude chodit s Kateřinou, i když je to možná už jenom jeho falešné přání. Kateřina mu už několikrát dala jasně najevo, že o něj prostě nemá vůbec žádný zájem. Navíc by právě měla mít službu v nemocnici s Tomášem. To Jirka nemůže dovolit. Z toho důvodu nejdříve simuluje nemoc a pak chce vytáhnout Katku na výlet. Bude ale ta povolná k tomuto jeho záměru?

Podaří se Česmírovi dostat se z vlivu věštkyně Melisy?

Pokud vás zajímá více, tak to si rozhodně s námi pusťte zbrusu nové pokračování seriálu Ordinace v růžové zahradě 550. díl. Video s touto epizodou si pustíte přímo na této stránce. V televizi měl tento díl premiéru 12. 2. 2015 v hlavním vysílacím čase. Vy se však na to nemusíte nijak zvláště ohlížet, protože s námi si tento díl pustíte pohodlně a zdarma online kdykoliv jenom budete chtít. To je skutečně lákavá nabídka, kterou se neodmítá. Tak o tom přemýšlejte, ale rychle samozřejmě. Mnohem jednodušší bude, pokud si tento díl s námi prostě pustíte. Za autorský team těchto stránek vám přejeme příjemnou zábavu.