//-->

Ordinace v růžové zahradě 413. díl online ke shlédnutí

Přehrajte si po internetu nový 413 díl seriálu Ordinace v růžové zahradě. Přímo zde na této stránce jsme pro vás připravili naprosto pohodlně a hlavně zdarma nejnovější epizodu Ordinace televize Nova, která měla premiéru v úterý 7. května 2013. Díl se jmenuje „Kdo lže, do pekla klouže“. Dozvíte se, že svůdník Jáchym se dost možná […]

Online ke shlédnutí nejnovější 413. díl Ordinace v růžové zahradě. Ano je to tak! Přímo zde na této stránce si můžete pohodlně a hlavně zdarma online shlédnout nejnovější epizodu vaší oblíbené Ordinace. Dnešní den, tedy úterý 7. Května byl poměrně hodně pošmourný, tak proč si ho nezpříjemnit zábavným seriálem.

V dnešním díle se provalí Hynkův velký problém. Neměl se totiž pouštět do společného podnikání s podvodníkem Králem, protože to teď krachlo. A všechno je ještě o to horší, že peníz na podnikání získal jako půjčku díky zfalšované darovací smlouvě na polovinu Běliny vily. Jenže teď je jasné, že to splácet nebude moci a Král je ta tam. Běle hrozí, že se bude muset vystěhovat i když o ničem zatím ani netuší. Ke všemu ještě Jánský koupí Běle nádherný snubní prsten s diamantem. Bohužel se ale tento překrásný šperk ztratí a Jánskému je jasno, kdo v tom jako jediný může mít namočené prsty.

U Vágnerů se také stanou celkem hodně zajímavé události. Tak především se Lucie konečně dostane z vězení. Dál už nejsou důvody, aby byla stíhána vazebně, navíc se musí prověřit nové skutečnosti kolem Lei. Paradoxem ale je, že se Darek začne zase své sestry zastávat, protože je najednou zase celý svět proti ní.

V kamenické nemocnici čeká pacient, který paradoxně změní spíše život doktorovi, než sám sobě. Je to Josef Boháč, manžel Jáchymovy milenky Alice. Bohužel se ukáže, že podle krevních testů má HIV. To je pro Jáchyma šok, protože to by znamenala, že nemoc může mít také.
Porblém Zuzany a Babety je proti tomu úplně malicherný. Zuzana totiž namluví Babetě, že režisér Hess má určitě ještě jiné milenky. Babeta ztrácí se tak smiřuje s tím, že todle je konec jejího románku a že žádnou další šanci už nedostane!

Na tyto všechny zajímavé a mnohdy i šokující události se už můžete těšit v novém 413. díle seriálu Ordinace v růžové zahradě z 7.5.2013, který vám zde přinášíme pohodlně a zdarma online ke shlédnutí. Přejeme vám příjemnou zábavu.