//-->

Přehrát po internetu Cesty domů 187. díl (archiv)

Přehrajte si zdarma po internetu nový 187. díl Cest domů. Oblíbený pořad televize Prima pro nás má další napínavou epizodu, která se jmenuje „Vše pro rodinu“. Tento díl byl v premiéře odvysílán ve středu 8. května 2013. Eva je ochotná odpustit Jakubovi jeho nevěry. Valerie je konečně volná a tak jí nic nebrání, aby její […]

Přehrajte si na této stránce pohodlně a naprosto zdarma nový 187. díl seriálu Cesty domů. Přímo zde pro vás máme epizodu ze středy 8.5. 2013.
V tomto díle Valerie udělá definitivní rozhodnutí o tom, že se rozvede a dokonce si začne hledat i dobrého právníka. Jediné co se bojí, je jak zareaguje Marek, který se už ukázal jako velmi labilní pokud jde o jejich vzájemný vztah. Na druhou stranu právě toto rozhodnutí ji v hlavě udělá konečně jasno a už ji tak nic nebrání, aby prožila velmi intenzivní vztah s Danem.

Marek vyprovokuje před domem Jiřího Pánka incident pod záminkou, že hledá ukryté drogy. Odveze Jiřího na policii a umístí ho do cely předběžného zadržení. Jenže to určitě neměl dělat, protože za bezdůvodné zatčení na něj samozřejmě čeká trest.

Dobře na tom není ani Vendy. Tu doslova mučí její svědomí, že zničil vztah Jakuba a Evy, navíc trpí tím, že ji všichni odsuzují.

Rudolf zasahuje do Venclova osobního života. Vyčítá mu jeho promiskuitu a neomalenost, s níž zrušil svatbu s Evou. Vencl se cítí samozřejmě dotčen a rozhodně si není připustit, že toto všechno je pravda. Je ale otázka jestli tato promluva do duše pomůže změnit i jeho chování.

To a mnohem více na vás už čeká pohodlně a hlavně naprosto zdarma online ke shlédnutí. Určitě se budete hodně dobře bavit, tak neváhejte a nový 187 díl seriálu Cesty domů si pusťte. Tuto epizodu tu pro vás máme v naprosto skvělé kvalitě a všechno co musíte udělat pro její přehrání je jenom si jednou kliknout. To je celkem velký luxus nemyslíte?