//-->

Ano, šéfe! 6 díl online ke shlédnutí

Pusťte si online nejnovější díl oblíbené kuchařské reality show Ano, šéfe s fenomenálním Zdeňkem Pohlreichem. Pořad je online ke shlédnutí z archivu televize Prima Play. Tentokrát se spolu vydáme do jedné opravdu svérázné rybí restaurace v Praze Hostivaři, kde vlastně vůbec neumí vařit ryby. Stejně tak je podivný marketing podniku, který po nocích slouží jako […]

Nový díl pořadu Ano, šéfe bude opravdu zajímavý. Zdeněk se svým edukačním pořadem vrátil v opravdu správný čas. Na první pohled se dnes podíváme do pěkné hospůdky. Nachází se na okraji Prahy v Hostivaři. Restaurace sídlí v poměrně hezké budově v příjemném prostředí lesoparku. Obyvatelé nedaleké vilové čtvrti ale i z dalších rušnějších pražských čtvrtí by se zde při procházce určitě hodně rádi zastavili a dali si něco dobrého. Třeba právě rybí specialitu, když se restaurace jmenuje rybí bašta a je ta blízko u vody.

Restauraci vede pan Michal Němec, který je sice vyučený kuchař, ale velmi dlouho se živil jako taxikář. Takže má v moderní gastronomii a podnikání v ní jaksi velké mezery. Což je ostatně už vidět na samotném zanedbaném interiéru celého jeho podniku, který nás spíše ještě nostalgicky vrací do časů bolševika.

Navíc podnik slouží po nocích jako diskotéka, což samozřejmě přináší spoustu omezení pro chod restaurace. Jak se zdá tak Zdeněk Pohlreich je na opravdu správné adrese, protože tento podnik bude určitě nutně potřebovat pozvednout úroveň svých jídel ale celkově i zákaznický servis.