//-->

Ano, šéfe! 14. května 2013 online ke shlédnutí

Přehrajte si pohodlně a zdarma nový díl kuchařské reality show Ano, šéfe. Přímo zde si můžete pustit reprízu tohoto pořadu, která se odehrála na televizi Prima v úterý 14. května 2013. A co že to na vás vlastně čeká? Tentokrát se podíváme do restaurace v malém městečku moravském Tišnově, kde se čas zastavil asi tak […]

Na této stránce si můžete pustit hodně povedený díl kuchařské reality show Ano, šéfe se Zdeňkem Pohlreichem. Dnes tu pro vás máme 2. díl z páté řady pořadu. Ten se vysílal v premiéře někdy v září roku 2012. Repríza pak proběhla třeba právě v úterý 14. Května 2013.

A na co se můžete v tomto díle těšit? Podíváme se do restaurace Květnice v Moravském Těšnově. Zdejší gastronomie rozhodně nepatří mezi ty vyhlášené. Podnik je součástí hotelu. V celém areálu jako by se ale zastavil čas a všechno tu vypadá jako spíše v 80. letech minulého století. Celá budova si sice prošla mnohými rekonstrukcemi, jako by ale na ní každá doba zanechala jenom to nejhorší.

Za dlouhé povídání stojí i kuchyně. Zatímco jinde mají problém s velikostí, tak tady je tak veliká, že se v ní kuchaři až ztrácí. Prostě hotové fotbalové hřiště. A v něm bloudí nájemce pan Staněk se svojí ženou. Naštěstí mají uvědomělou dceru Báru, která studuje žurnalistiky, a která si uvědomila, že bez razantní změny to prostě nepůjde. A byla to právě ona, která se rozhodla pozvat do rodinného podniku démona Zdeňka Pohlreicha.

Ačkoliv je Zdeňek hodně zkušený, tak tady na něho čekají takové pochoutky, které doposud nemohl v životě zažít a které i jemu vyrazí dech.
Situaci přijíždí kromě Zdeňka zachránit i ikona brněnské a regionální gastronomie – borec Láďa z brněnské Bohémy. Podaří se jim ale přesto změnit hospodu, kde její majitel hledá milion důvodů, proč něco nejde, než aby se do toho pořádně pustil? To už se dozvíte v 2. díle Ano, šéfe! 5 série. Tento díl se reprízoval v úterý 14. Května 2013 a my vám ho nabízíme teď a tady online ke shlédnutí.