//-->

Farmář hledá ženu (2013) 2. díl online ke shlédnutí

Seznamovací reality show Farmář hledá ženu (2013) online ke shlédnutí. Přímo zde si můžete pustit nový 2. díl z premiérové 3. řady seznamovací reality show Farmář hledá ženu. Tento díl byl odvysílán na televizi Prima v 28. února 2013. Dnešní epizoda se jmenuje „Dopisy” a jak už název napovídá, tak nyní se vybraní farmáři budou […]

Přímo zde jsme pro vás připravili nový díl reality show Farmář hledá ženu. Oblíbená moderátorka Laďka Něrgešová si pro nás připravili už třetí řadu své seznamovací reality show, ve které pomáhá pracovitým, ale mnohdy stydlivým farmářům, najít jejich životní partnerky.

Oblíbená seznamovací show samozřejmě neusíná na vavřínech a má pro nás i celou řadu novinek, jenž v předchozích dvou sériích nebyly. Takovou asi nejviditelnější změnou je to, že svou lásku nebudou hledat jenom farmáři, ale také jedna farmářka. Struktura samotné show ale zůstává víceméně stejná. Farmáři tedy po určitých časových úsecích vždy vyřadí nějaké ženy, než z toho je jenom finální souboj, dvou uchazeček. A samozřejmě pak jedna z vítězí. Zajímavé na tom všem je, že Farmář hledá ženu, sleduje osudy „výherců” i po samotném ukončení soutěže.

Vy byste si tak určitě neměli nechat ujít příležitost sledovat sledovat navazování nových partnerských vztahů v atraktivním prostředí farmy, které sebou přináší nejenom notnou dávku romantiky, ale samozřejmě také tvrdé práce.

Farmář hledá ženu je skutečně unikátní a zábavná reality show, která vám nedá spát a budete se těšit na každý nový díl. To je i důvod proč vám tento 2. díl ze třetí série Farmář hledá ženu (2013) nabízíme pohodlně a zdarma online ke shlédnutí.