//-->

Farmář hledá ženu 3. díl online ke shlédnutí

Přehrát 3. díl pořadu Farmář hledá ženu. Zde na tomto webu jsme pro vás připravili ke shlédnutí seznamovací reality show Farmář hledá ženu televize Prima. Tento díl byl odvysílán ve čtvrtek 7. Března 2013. Díl se jmenuje „Zámeček“. Farmáři, který obdrželi nejvíce nabídek k seznámení, nyní dostanou šanci setkat se se svými ctitelkami na krásném […]

Online ke shlédnutí 3 díl Farmář hledá ženu – Zámeček ze čtvrtka 7.3.2013. Tady si můžete přehrát další pokračování oblíbené venkovské reality show, ve které 10 farmářů hledá životní lásku, za pomoci chápavé moderátorky Laďky Něrgešové.

Na tomto webu naleznete už třetí pokračování úspěšného pořadu Prima Family. V prvním dílu se nám deset nejzajímavějších farmářů z Čech i Moravy představilo. Pak následoval druhý díl, ve kterém bylo vybráno 5 těch nejzajímavějších farmářů, které dostaly dopisy od svých ctitelek, ze kterých měli za úkol si vybrat deset. Následují dnešní třetí kolo. V něm farmáři odpověděli na dopisy svých potencionálních partnerek a pozvali si je hezky všechny na jednou na krátké setkání. Jednotlivé ženy pak dostanou pár minut, aby svého vytouženého farmáře zaujali, a on si je pozval do dalšího seznamovacího kola.

Třetí série navíc přináší i jednu velmi příjemnou novinku, a to že se soutěže účastní i první žena – farmářka Jana. Jinak ale princip pořadu zůstává stejný. Farmáři postupně vyřazují jednotlivé kandidátky a s těmi co mají to štěstí zůstat, se postupně čím dál tím více sbližují. A pokud přeskočí oboustranná jiskra, tak tu na konci máme vztah, jak má být.

Jeslti si pamatujete, tak první série skončila dokonce svatbou. To druhá byla o poznání méně úspěšná i když v ní také určitě vztahy vznikly a účast v pořadu byla pro farmáře bezesporu velkou životní zkušeností.

A to za to rozhodně stojí. Nenechte si proto i vy za žádnou cenu ujít nový 3. díl třetí řady seznamovací reality show Prima Family – Farmář hledá ženu!