//-->

Přístav 16. díl online ke shlédnutí

Seriál Přístav 16. díl je tady! Pojďte si ho pustit online. Přímo zde na této webové stránce jsme jenom pro vás připravili pokračování vašeho oblíbeného rodinného seriálu. Je to příběh z romantické Zátoky v Posázaví, kde si svůj sen plní Marek Skála.

Na této webové stránce už na vás čeká seriál Přístav 16. díl, který si můžete pustit naprosto jednoduše a pohodlně a online. S námi si ho přehrajete opravdu naprosto jednoduše na pouhých pár kliknutí myši. Jednodušší už to opravdu ani být nemůže a vy to jistě víte. Právě proto jste zavítali na náš web, kde vás na rozdíl od oficiálního kanálu Prima Play nebudou rušit žádné otravné reklamy ani nic podobného. Zkrátka čirá zábava jak se sluší a patří. Dnešní díl Přístavu měl svojí televizní premiéru ve středu 21. října 2015. A jak už asi tušíte sami, tak se v něm bude odehrávat spousta zajímavých příběhů. V následujících řádcích je alespoň ve stručnosti nakousneme.

V nové části českého romantického seriálu Přístav budete svědky toho, jak je Pivoda z malé Kláry pořádně rozladěný. Přitom to mohl očekávat. Malá Klárka neustále pláče, ale to mimina dělají, když něco chtějí. Pivoda je z toho pořádně unavený, takže se mu chce pořád spát. Malá Klárka však neustále chce, aby jí někdo nosil. V tomhle se skutečně nedá jenom tak lehce oblafnout. Ivana daruje Pivodovi praktický šátek, aby Klárku mohl v šátku nosit všude. To Pivodovi zjevně pomůže, takže vše začne klapat jako dříve. Nesmělý Lukáš jde do akce a snaží se políbit Johanu. Ta mu však dá košem. Lukáš sáhne po alkoholu a usne u vody. Všichni o něj mají strach. Lukáš je však na Johanu dopálený, protože ho přede všemi znemožnila.

Seriál Přístav 16. díl online ke shlédnutí!

Chcete znát i další podrobnosti? Tak se na ně pojďme podívat. Hezky zblízka, ať vám skutečně nic neunikne.

Nesmělý Lukáš jde do akce. Jeho cíl je přitom jednoduchý, i když to může dopadnout všelijak. Lukáš se totiž snaží se políbit atraktivní Johanu. Ta mu však dá rovnou košem. Nemá o něj ani v nejmenším zájem. Lukáš sáhne po alkoholu. Jak se dá čekat, tak se opije do němoty a usne u vody. Všichni o něj mají strach. Lukáš je však na Johanu dopálený, protože ho přede všemi znemožnila. Lukáš nakonec opustí Zátoku a pojede domů. To je nakonec ještě dobrý konec i když on sám se cítí úplně na dně. Ostatní si ale můžou oddychnout, že na dně zátoky skutečně neskončil.

Vztah mezi Krupicí a Skálou nabírá obrátek. Z nevinného flirtování je rázem něco víc. Černochovi jsou doma stále na ostří nože. Pátek opatří pro Pepu alternátor, což ho samozřejmě velmi potěší. Milena dá Jonášovi peníze, aby si spravil své zuby. Má je totiž v opravdu hrozném stavu.

Pivoda je z malé Kláry celý nesvůj, protože Klárka v jednom kuse pláče. Pivoda je z toho rovněž pořádně unavený, takže se mu chce pořád spát. Malá Klárka však neustále chce, aby jí někdo nosil. Nemůže být ani chvilku v klidu. Jak se zdá, tak to má po své mamince. Ivana daruje Pivodovi praktický šátek, aby Klárku mohl v šátku nosit všude. To Pivodovi zjevně pomůže, takže vše začne klapat jako dříve. Taková jednoduchá věc a jak to může ulehčit život asi tak o tisíc procent!

Nový díl Přístavu ze středy 21. října 2015.

To je to hlavní co byste měli vědět o dnešním pokračování. Samozřejmě toho bude ještě daleko více, ale my vám nechceme přeci prozradit úplně všechno. Ať máte také trochu nějaké překvapení. Každopádně doufáme, že se nám podařilo vás naladit na tu správnou vlnu. O seriálu z podobného prostředí je to ostatně to, co je absolutně nejdůležitější. Každopádně nejnovější pokračování seriálu Přístav 16. díl rozhodně stojí za to a my ho proto máme pro vás online. V televizi měl tento díl premiéru ve středu 21. října 2015 v hlavním vysílacím čase. Na to se však vy nemusíte nijak zvláště ohlížet, protože s námi si ho přes internet přehrajete kdykoliv jenom budete chtít. To jsou asi tak všechny naše poznatky, které jsme vám chtěli předat.