//-->

Přístav 12. díl online ke shlédnutí

Seriál Přístav 12. díl online ke shlédnutí pro vás. Přehrajte si pohodlně a zdarma přes internet další pokračování oblíbeného seriálu Přístav televize Prima Family. Máme pro vás aktuální díl ze středy 7. října 2015. Přímo zde si ho můžete pustit naprosto pohodlně a zdarma.

Přístav pokračuje další novou epizodou. Nový seriál tv Prima z prostředí Posázaví už se pomalu zabydluje na televizních obrazovkách. Doufáme, že jste si ho oblíbili minimálně z poloviny jako my. To je ostatně také důvod, proč jsme se rozhodli jeho nejnovější epizodu pro vás nahrát a nabídnout vám ji online ke shlédnutí. S námi si jí budete moci pustit přímo zde na těchto webových stránkách a to naprosto pohodlně a zdarma. Video s Přístavem 12. díl už tady na vás čeká v naprosto perfektní HD kvalitě. Ta je dokonce větší, než jaké má běžné televizní vysílání. A je to ostatně také jeden z důvodů, proč byste si tento skvělý seriál rozhodně neměli nechat ujít.

V další nové části českého romantického seriálu Přístav budete svědky toho, kterak chlapi nepojedou navštívit Prahu, protože jít s ženskými do divadla je pod jejich úroveň. Místo návštěvy Prahy si uskuteční sólo akci, která bude mít název „pivní sportovní den“. José Pivoda přislíbí, že se postará o malou Markétku, nicméně nakonec s ní skončí v putyce. Kdo ho zná, tak ho to jistě moc nepřekvapí. Lily a Libuši zklame Ouško, protože i Ouško nepojede do divadla, ale zúčastní se pivního sportovního dne.

Seriál Přístav 12. díl online ke shlédnutí.

Chlapi dělají ženským velké problémy, protože odmítají navštívit jejich vysněnou Prahu. Je to totiž pod jejich úroveň, aby šli s ženskými do divadla. Místo návštěvy stověžaté Prahy si uskuteční sólo akci, která bude mít prozaický název „pivní sportovní den“. Pivoda přislíbí, že se bez problémů postará o malou Markétku, nicméně nakonec s ní skončí v putyce. Lily a Libuši zklame Ouško, protože i Ouško se postaví na straně chlapů a s ženskými nepojede do divadla, nýbrž se zúčastní pivního sportovního dne.

Skála se znovu neshodne s Terezou, takže očekávaný návrat se opět neuskuteční. Přitom to vypadalo už opravdu velmi nadějně. Marek je ale v jistém smyslu slova nevypočitatelný a tak si nemůže najít ani vztah ke své dceři. Koho bližšího přitom v životě může mít? Kamarádi jako je Roman mu přeci rodinu nemůžou nahradit.

Skála načapá Pátka při malé krádeži. Není to jeho první ani poslední. Proto nebude nakonec volat policii, ale dá Pátkovi a Mileně důrazné varování. Když přijde v pozdních nočních hodinách do hospody objednaná sličná striptérka, bude naprosto zděšená, neboť v putyce najde beznadějnou zkázu.

Víc už vám ale neprozradíme ani slovíčko. Od toho už si můžete zbrusu nové pokračování seriálu Přístav 12. díl přehrát s námi pohodlně a zdarma online. Nejnovější Přístav už tu na vás čeká ke shlédnutí. V televizi se vysílal ve středu 7. října 2015. Na vás však bude čekat na tomto serveru jako v bavlnce. Tak se pohodlně uvelebte před vaší obrazovku. Hezky si to celé pusťte a dobře se bavte. Ostatně co lepšího se dá dělat v takovém podzimní nečasu, než si pustit nějaký kvalitní seriál. Jako právě tento :-)