//-->

Labyrint 3. díl online ke shlédnutí

Seriál Labyrint 3. díl online ke shlédnutí. Přehrajte si přes internet tajemný český krimi seriál Labyrint. Máme pro vás připravenou jeho nejnovější epizodu z pondělí 14. Září 2015. Právě s námi si můžete tento premiérový díl přehrát zdarma online.

Tuto epizodu byste si rozhodně neměli nechat ujít. Protože příběh celého seriálu se opravdu pořádně dramatizuje. Do vyšetřování zasahují nepředvídatelné okolnosti, které nutí naše vyšetřovatele k akci.

Přímo zde na této webové stránce jsme pro vás přichystali novou epizodu seriálu Labyrint online ke shlédnutí. Vraždy podle obrazu holandského malíře Hieronyma Bosche pokračují. Policisté mají za to, že se jedná o náboženského fanatika, protože se rozhodl ztvárnit v reálných kulisách obraz poslední soud. Skutečnost je však v mnoha ohledech jiná a možná ještě daleko horší. Pravdou totiž zůstává, že si při svých vraždách počíná opravdu velmi profesionálně a nenechává za sebou vůbec žádné stopy.

Kriminalistický team kolem majora Remeše, má však první zajímavou stopu, která spojuje dvě z obětí. Velmi je zaměstnává především případ zmizelé Aleny Kovářové, kterou se usilovně snaží na vlastní pěst najít i její otec. Jak naši brněnští detektivové zjistí, tak v jejím případu hrál důležitou roli mrtvý Klíma. To je onen nezaměstnaný mladík, který přímo v soudní síni odpravil soudce Matulu a pak i sám sebe. Nejnovější důkazy ale svědčí o tom, že to byl právě on, kdo odvedl Alenu Kovářovou z diskotéky a pravděpodobně jí tak naservíroval únoscům, pokud nebyl přímo jedním z nich. To kde je Alena teď a zda jestli ještě žije zůstává policistům neznámé.

Labyrint 3. díl online ke shlédnutí.

Alena je sice ve zuboženém stavu, ale stále žije. Je zavřená v opuštěné lesní chatě daleko od civilizace. Na podobné odlehlé objekty si ale dělají zálusk dva slovenští zlodějíčci. Ti jí tedy náhodou objeví. Jenže netuší, že tím uvedli v nebezpečí především sebe sama. V dramatické akci budou zasahovat i naši policisté, ale otázkou je, zda se na místo nedostanou až příliš pozdě.

Dál se vyvíjí i další linie našeho příběhu. Sestřička Martina stále dostává nové a nové investiční mince značných hodnot. Farář z vesničky čisté také objeví zajímavý úkaz. V kryptě svého kostela nalezne sochu Madonny s dítětem.

Vyšetřování se ale jaksi vydává správným směrem. S pomocí specialisty na záhady a symboly našim kriminalistům dojde, že vrah vraždí podle velice bizardní šablony, kterou je pro něj obraz středověkého mistra – Poslední soud. Podle toho by tak v budoucnu měli oběti ještě přibývat. Což samozřejmě nikdo nechce, ale je otázkou, zda je tomu možné zabránit. Bohužel to vypadá, že důmyslný vrah je stále o krok napřed.

Vyšetřování temného případu pokračuje.

To je ve zkratce příběh dalšího pokračování seriálu Labyrint 3. díl. Policisté konečně mají alespoň nějaké stopy, i když stále jsou dost bezradní. Pachatel je opravdu rafinovaný a zdá se, že si svůj plán opravdu dlouho připravoval. Major Remeš je ale skvělý policajt, který má báječnou intuici a neváhá se vrhnout do sebetvrdší akce. Tento aktuální díl měl v televizi premiéru v pondělí 3. Září 2015. Vy si však tuto epizodu můžete pustit pohodlně a zdarma přes internet kdykoliv jenom budete chtít. To je opravdu skvělá nabídka, která se jenom tak neodmítá. Tak pojďte do toho s námi a dobře se bavte!