//-->

Vyprávěj 7. díl online ke shlédnutí

Přímo zde jsme pro vás připravili pohodlně a zdarma ke shlédnutí nový 7. díl seriálu Vyprávěj České televize. Jedná se o Vyprávěj (7/22) z páté série, který byl odvysílaný v pátek 1.3.2013. Dnešní díl se jmenuje „Nová televize”. Jak už název napovídá, tak dnes budou hrdinového našeho seriálu svědky zrození nové komerční televize, která jim […]

Přímo zde vám přinášíme pohodlně a zdarma ke shlédnutí nový díl seriálu Vyprávěj. Pokračování seriálu si můžete přehrát v našem online video archivu. A co nás vlastně čeká v nové 7. epizodě Vyprávěj? No nebude toho opravdu málo.

Tak třeba situace kolem Karlovi firmy začíná být opravdu fantastická, firma sklízí úspěchy, nabírá nové zaměstnance a také získává další a další nové zakázky. Tím pádem i rostou tržby a firma bohatne.

Velkou novinkou, na kterou zaujetě čeká celá společnost je start nové televizní stanice Nova. Někteří se o to zajímají dokonce ještě víc. Katarína se třeba rozhodne zkusit konkurz na televizní moderátorku v nové televizi.

Ne všichni jsou ale zaujati svými úspěchy a novými možnosti. Třeba Kolouch se z cestovky snaží vytřískat co nejvíc peněz, Janě začíná být až podezřelý. Iveta to všechno samozřejmě bere se svým příslovečným klidem.

A to samozřejmě není všechno. Třeba Josef a Věra najdou novou zálibu ve stíracích losech. Lucie už se konečně dočká svého miminka. Honzovi se Zdeňkem se také celkem daří slušně vydělávat sestavováním počítačů. Majda má nového velmi nadějného nápadníka. To všechno a mnohem více v novém 7. dílu retro seriálu Vyprávěj, který vám zde přinášíme pohodlně a zdarma ke shlédnutí. Tak si to pěkně užijte. Přejeme vám příjemnou zábavu a vzpomínání, kterého jistě také nebude málo.