//-->

Přehrát online Ordinace v růžové zahradě 415. díl (14. května) zdarma

Přehrajte si pohodlně po internetu nový 415. díl oblíbeného seriálu televize Nova – Ordinace v růžové zahradě 2. Nové pokračování příběhů obyvatel městečka Kamenice je tady. Dnes pro vás máme epizodu, která měla premiéru v úterý 14. května 2013. A na co se můžete těšit? Dnešní díl bude ve znamení smrtelné nemoci HIV. Všichni už […]

Pusťte si pohodlně a zdarma nový díl oblíbeného seriálu Ordinace v růžové zahradě. Přímo zde na této stránce jsme pro vás připravili jednoduše ke shlédnutí nejnovější díl Ordinace, který bude doslova našlapaný hodně zajímavými událostmi. Tento 415. díl se jmenuje „Kupecké počty” a byl odvysílaný v úterý 14. května 2013.

V tomto díle se naplní hrozivá nejistota Zdeny Suché. Ta až doposud stále doufala, že se k ní David vrátí. O to smutnější je pro ni informace, že teď bydlí se svojí někdejší milenkou – barmankou Renatou.

Dnešním dílem hodně zamíchá zákeřná nemoc HIV. Jáchym Kalina se veřejně přizná, že je možná má. Vyvolá tím vlnu zděšení a opovržení. Doktor „Bobo” Švarc se na něj hned vrhne a požaduje, aby byl dočasně postaven mimo služby v nemocnici. Mnohem bouřlivější reakce však čeká na Jáchyma od jeho milenek. A to včetně kolegyň z nemocnice jako Magda, Renata a Tien si uvědomí, že i ony mohly onemocnět. Hlavně Magda bude mít problém, když musí přesvědčit svého muže, že se při krátkém románku s Kalinou od něj nemohla nakazit.

Paradoxem je, že Mázl má v ordinaci pana Morávka. Ten má úplně stejný problém jako Jáchym. Udržoval totiž styky s promiskuitní a nakaženou Boháčovou. Přitom ale nechce jít za žádnou cenu na testy. Mázla se tak rozmýšlí jestli to má jeho žena právo vědět a nebo ne.

Do Kamenice dorazil Bělin bývalý manžel Páleník. Jindřich se bojí, že je někdo z vily nechá vystěhovat a hledá tak pomoc na všech stranách. Dokonce i zavolá Eduarda Valšíka.

Nová epizoda Ordinace v růžové zahradě s pořadovým číslem 415 je tu pro vás přichystána pohodlně a zdarma online ke shlédnutí. Určitě se na tento díl podívejte a bude se dobře bavit.